Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2459 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Isvicre Luzern hakkinda bilgi lazim

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    11
    7 mesaja 13 teşekkür aldı
    Degerli Gizem kardesim öncelikle iyi gezmeler diliyorum.iki kere gitmek nasip oldu.güzel bir sehir.Isvicre pahali bir Ülke .bütceniz uygunsa gemi turunu tavsiye ederim.fiyati iki sene önce büyükler icin kisi basi 22,50 Frankti,simdi bilmiyorum.ama cok güzeldi.Agustos ayinda gitmistim.ikinci tavsiyem Luzerne 3veya 5km.Kriens diye kücük bir sehir var ordan teleferikle veya dag treni ile Meshur Platus diye dagin zirvesine cikiyorsun.35dakika sürüyor mütis bir Manzarasi var.görülmeye deger bir yer.zirvede 2,5saat kalmistim.unutulmaz bir yerdi.yalniz cok pahali 72 frank ödemistim,fakat hayatta bir kere gitmeye deger.cocuklar icin bilemiyorum.hiz sinirina dikkat et 120 kmyi sakin gecme her taraf radar dolu,toleranz yok.yani 121 km oldu radar cekiyor.otobanda limit 120km.sehir ici burasi gibi.vignette alman gerekiyor sinirdan önce Var bildigim kadariyla sinirda alabiliyorsun emin defilieren.ücret 40 frank tavsiyem ebay veya ebay Kleinanzeigen de 20 '25€ya alabilirsin.insallah yardimci olmusumdur.yolunuz acik Olsun.slmr☺ï¸â˜ºï¸â˜ºï¸����������

2. 3 kişi Trabzon61 üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)