Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2874 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 30 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: postaci ile sorun yasiyorum..

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Yeni Üye Güray Büyük - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Münih
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 2 teşekkür aldı

Postaci

Alıntı fuk_18 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bana posta getiren bayan 60 yaslarinda evim ikinci katta genelde sabah geldigi icin uyuyorum ben zile basiyor paketi kapima kadar cikartmak zor geliyor sanirim her seferinde ya asagi birakip gidiyor yada kagit birakiyor postaneden almam icin kapiyi acmama ragmen yada cani isterse paketi yukari cikartiyor mektuplari posta kutusuna atiyor bugunde bana yine dediki asagi gelmelisin yoksa birdakinede kagit birakirim postaneden birgun sonra alirsin

bu postacilarin böyle bir hakki varmi yani paketi kapima kadar getirmesi gerkemiyormu? tam bilgim yok ona göre sikayet etmeyi dusunuyorum eger hakli isem.
    Selam arkadasim..sana gelen DHL den degil .yani mektupcu..2side mecbur yukari cikmaya..ben 25 senedir postane de mektup dagitiyorum..tile basio ayagina kadar gelmeye mecbur...bazi postacilar ismi okuyuo yabanci oldugun icin zile bile basmaz..karti yazar postaneden alirsin..cunku yabancilar almanca bilmez sikayet etmesinden anlamazlar diye dusunuyorlar...post filiale ye git onu sikayet et.....ben 25 yildir bu islerin icindeyim.hakkini ara lutfen..

2. 2 kişi Güray Büyük üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)