Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Polis ifadeye cagiriyor

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Alıntı webci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Usta yapilacaksa polis yapar senin birsey yapmana gerek yok aslinda varda orayi bir gecelim..
    Sokakda ne piskopat var bilmiyorsunailen var ugrasma derim,,dava acsan adam zügürt cikar ne alacaksin..
    Ustam öncelikle adamin Alman ve bizim Ausländer oldugumuzu Polise ifade verirken inanilmaz bir sekilde hissettik kesinlikle esit davranilmiyor.Orada adami bende sikayet etmek istedim dinlemediler bile.
    Genel olarak son zamanlarda Almanlarin yabancilara karsi kötü bakislari parkta yuvada orada burada daha cok hissediyorum aileleri cocuklarini yabanci cocuklara karsi resmen isliyorlar ve öyle yetistiriyorlar gibime geliyor ve sanki bir tahammülsüzlük basladi ve yükseliyor.
    Ben bu durumdan endise duyuyorum.

Simdi bu dava nereye varacak?

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,683
    1,646 mesaja 3,365 teşekkür aldı
    Alıntı ozzi2022 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ustam öncelikle adamin Alman ve bizim Ausländer oldugumuzu Polise ifade verirken inanilmaz bir sekilde hissettik kesinlikle esit davranilmiyor.Orada adami bende sikayet etmek istedim dinlemediler bile.
    Genel olarak son zamanlarda Almanlarin yabancilara karsi kötü bakislari parkta yuvada orada burada daha cok hissediyorum aileleri cocuklarini yabanci cocuklara karsi resmen isliyorlar ve öyle yetistiriyorlar gibime geliyor ve sanki bir tahammülsüzlük basladi ve yükseliyor.

Usta bu dava hicbiryere varmaz..
    Almanya artik eski almanya degil..
    Gecende yazdim artik hak alma hakkini alma devri bitti,cok zor,,biliyoruzki her almanin kafasinda bir h.itler vardir..
    Bak gecen yazildi irkci polisleri aciga aldilar..
    Asiri sagcilar doguda oylari yukseltti,bunlari secen kimler..ve hatta gizli saklanan hakimler bile var iclerinde..bunlar senin hakkinimi savunacak..
    Yani artik biz veya bizler uyanik olup bazi seylerin farkina vararak olaylara dahil olalim..
    En piskopat bir alman bile bir yabancidan daha iyidir(alman dusunce)
    Simdi olayi dagitmak istemiyorum ama bizler suriyeliler hakkinda iyimi dusunuyoruz...

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    21
    22 mesaja 37 teşekkür aldı
    Alıntı ozzi2022 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Aynen bende senin gibi düşünüyorum,sonumuz hic iyi gözükmüyor

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)