Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2856 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: istanbulda sac ektirme

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    356
    42 mesaja 186 teşekkür aldı

türkiye'de sac ektiren var mi? (istanbul, ankara, izmir vs)

genetik sac dökülmesi problemi bende de var

almanya'da sac ektirmenin daha pahali oldugunu düsünüyorum, artan döviz kurundan sonra artik türkiye'de daha ucuza yaptirabilirim diye düsündüm

istanbul, ankara, izmir basta olmak üzere türkiye'de hic sac ektiren var mi aranizda veya tanidiginiz? hangi doktora veya hangi hastaneye gittiniz, yaptirdiniz?

reklamlardaki adamlara güvenemiyorum, sonucta grip olup da doktor aramiyorum yani hassas bir konu

arkada sac dökülmesi yok ama belli bir yerden ön tarafa kadar saglam dökülüyor ve 1 sene icinde fazla birsey kalmayacak gibi, simdiden belli oluyor

bi de ayiptir sormasi ne kadara mal oldu? asagi yukari 5000 tl tutar diye düsüyorum yaniliyor muyum?

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye sswiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    305
    106 mesaja 146 teşekkür aldı
    ustam sac ekim olayi baya bir Level atladi ilerledi ,temiz ortam ve tercübeli ekiplerin yaptigi ekimler sanki iyi gibime geliyor.bende de o sorun var ama bir türlü maddi olarak sac ekime sira gelmediki gideyim )

senin yazinda demissinki artan döviz kurundan dolayi TR daha uygun diye ,ancak bizim TV lerde gördüklerimiz zaten euro bazindan fiyat vermisler Eee tabi kampanyalar felan filanlarin reklamlarinida TV lerde görüyoruz.

Birde bu Reklamlarini gördügümüz sac ekim merkezleri cok ama cok Uyanik insanlari keriz veya salak görüyorlar buna parmak basmak lazim.Ben bir kac tanesi ile iletisime gectim kafamin resimlerini cektim gönderdim .Benim ön taraf biraz acik ve arka üst taraf biraz acik.
    eskiden 2 bin 3 bin veya 4 bin euroya ekiyorlardi simdi ise hepsi hep bir agizdan ,yok iste cok ucuzladi bilmem ne.Adamlara resimleri gönderdim ,adam diyor ha ok kolay hemen yapariz.Eeee nasil peki,simdi gelin ekelim 1300 euro sonrada bir yil sonra gelin ikinci ekimi yapacagiz o da 1000 euro .
    dedim kardes sizin bu sac ekiminiz ucuzlamamiski yine eski fiyatlardan gidiyorsunuz sadece taktik degistirmissiniz dedim

Alıntı Mourinho38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    genetik sac dökülmesi problemi bende de var

almanya'da sac ektirmenin daha pahali oldugunu düsünüyorum, artan döviz kurundan sonra artik türkiye'de daha ucuza yaptirabilirim diye düsündüm

istanbul, ankara, izmir basta olmak üzere türkiye'de hic sac ektiren var mi aranizda veya tanidiginiz? hangi doktora veya hangi hastaneye gittiniz, yaptirdiniz?

reklamlardaki adamlara güvenemiyorum, sonucta grip olup da doktor aramiyorum yani hassas bir konu

arkada sac dökülmesi yok ama belli bir yerden ön tarafa kadar saglam dökülüyor ve 1 sene icinde fazla birsey kalmayacak gibi, simdiden belli oluyor

bi de ayiptir sormasi ne kadara mal oldu? asagi yukari 5000 tl tutar diye düsüyorum yaniliyor muyum?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)