Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2612 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 41 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ev icin kredi alabilirmiyim

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    6
    6 mesaja 7 teşekkür aldı
    Arkadaslar konu acmak istemedigim icin buraya yaziyorum.
    Nordrhein-Westfalen Syletindeyim Sparkassedeyim bauvertrag var allah kismet ederse ev alacagim (ev arayisindayim ) mehrfamilienhaus dusunuyorum hangi banka iyi yada faiz orani dusuk ve kac yil vade etmeliyim dikkat etmem gereken konu yada hassasiyet varmi ne kadar onden para vermeliyim detayli bilgi verecek olan arkadas varsa yardimci olursa sevinirim simdiden cok tesekkur ederim..

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    487
    115 mesaja 290 teşekkür aldı
    Alıntı Hakki27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar konu acmak istemedigim icin buraya yaziyorum.
    Nordrhein-Westfalen Syletindeyim Sparkassedeyim bauvertrag var allah kismet ederse ev alacagim (ev arayisindayim ) mehrfamilienhaus dusunuyorum hangi banka iyi yada faiz orani dusuk ve kac yil vade etmeliyim dikkat etmem gereken konu yada hassasiyet varmi ne kadar onden para vermeliyim detayli bilgi verecek olan arkadas varsa yardimci olursa sevinirim simdiden cok tesekkur ederim..
    kredi icin mümkün oldugu kadar fazla bankalara teklif götürmek gerekir malum kurumlara göre faizler degisiyor.
    tüketiciden ücret almadan calisan Dr. Klein veya Interhyp finanzberater yakininda varsa onlarada teklif götürmeni tavsiye ederim.
    Faiz oranini etkileyen en cok etkenler vade ve nakit.
    vade 8, 10, 12, 15, 20 yil... uzadikca ve Beleihungswert (teminat degeri) > 60 %, 80 % ve 100% yükseldikce faiz orani yükselir.
    elde bulunan nakite ihtiyac olmadiginda borc ödemek icin sözlesmeye Sondertilgung seceneginide eklemek gerekir.
    faizler düsük oldugu icin vadeyi uzun yapmaniz, önden pesin fazla verirseniz teminat degerini düsürürsünüz, teminat degeri düsdükce faiz oranida düser.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)