Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3011 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 31 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mavi Kart almak icin gereken belgeler / islemler ?

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    39
    12 mesaja 22 teşekkür aldı
    konsoloslukta fotograf cektirmek.... herkes bunu vatani görevinin bir parcasi olarak görmesi lazim, evden cikarkene öyle Biometrik, Miomektrik fotograf
    götürmeyin....oradaki makineninn cektigi fotografi hicbirisi cekemez....teknik olarak zaten bu mümkün degil.

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye hope41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Herne/ Kocaeli
    Ettiği Teşekkür
    388
    231 mesaja 416 teşekkür aldı
    Alıntı KETLA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konsoloslukta fotograf cektirmek.... herkes bunu vatani görevinin bir parcasi olarak görmesi lazim, evden cikarkene öyle Biometrik, Miomektrik fotograf
    götürmeyin....oradaki makineninn cektigi fotografi hicbirisi cekemez....teknik olarak zaten bu mümkün degil.
    Konuyu fazla sulandirmadan bugün foto ile ilgili olarak basimdan gecenide paylasayim o halde

Cocuga da mavi kart alacaktik ama aksam farkettik ki bir tane fotosu var elimizde, dedik yarin konsoloslukta sorariz, belkide cocuklara belli bir yasa kadar foto istemezler ya da lazim olursa ordaki makinada hallederiz. Neyse sorduk önce sira bize gelmeden dediler 2 foto lazim, cekelim makinada dedik, 6 tanesi 10 EUR yaziyor ve makina sadece 5 ve 10 luk aliyor. Bende 20 var onu kabul etmiyor, 5 var onu atsam para yetmiyor bir 5 daha atmam lazim

Bozdurduk birinde 20 yi 2x10 luk ile, cocuk daha 5 aylik ayakta duramiyor, kucakta oturtarak ceksek olmuyor, zaten boyu yetmiyor, oturacagi saga sola cevirip yukari asagi ayarliyorsun ama en üste getirdik yetmedi yine..... bende parayi attim otomatige yani 10 EUR.... biz hanimla cocugun kafasini ayarlamaya calisiyoruz, makina kendi kendine belli araliklarla fotolari cekmeye basladi bile La dedim n'oooluyoruz...ben disardayim ama ekrani göremiyorum hanim icerde cocukla beraber. Saniyorum ki hazir olunca dügme var basip cekicez filan... neyse makina 4 tane pozu cekti ama hepside tabi olmadi kolumuz filan gözüküyor, hatta birisi simsiyah oldu hicbirsey belli olmuyor. Sonra ekranda yazdi ki birini secin, secim yapmazsaniz sag alttakini basicam. Bende ya bir iptal dügmesi filan yok mu diye onu ariyorum... tabi yok öyle bir dügme.... velhasil kelam simsiyah olan ve neredeyse hicbirsey belli olmayan fotoyu basti makina parada gitti Sonradan gülüyoruz tabi, hanim diyoruz ki, bilseydik cocugu kucagima alir cekilirdim bir tane hatira kalirdi en azindan

Yani demem o ki siz iyisi mi önceden gidip adam gibi biryerde cektirin, hele ki kücük cocuk ile akliniza bile getirmeyin konsoloslukta foto cektirmeyi
    Konu hope41 tarafından (11 Kasım 2016 Saat 17:10 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)