Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3271 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 167 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gez ile ilgili sorunlari burda paylasalim

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Yeni Üye yesilmavi37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    almanya
    Ettiği Teşekkür
    18
    1 mesaja 3 teşekkür aldı
    B i almanin kac maas aldigini biliyormusun bilemezsin soylemez senin iki kati maas alir soylemez onun icinde sesi cikmaz.senin benim gibi 2 bin 2500 lira almiyolar.kendim sahit oldum .personel sefi kendi agziyla soyledi biz herkeze ayni parayi vermiyoruz diye

2. Sponsor Reklam
    Saygiyla Aniyoruz 01.01.2018
    Ettiği Teşekkür
    308
    231 mesaja 455 teşekkür aldı
    Ede
    Alıntı yesilmavi37 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    B i almanin kac maas aldigini biliyormusun bilemezsin soylemez senin iki kati maas alir soylemez onun icinde sesi cikmaz.senin benim gibi 2 bin 2500 lira almiyolar.kendim sahit oldum .personel sefi kendi agziyla soyledi biz herkeze ayni parayi vermiyoruz diye
    neden acaba?bak arkadasim almanlarin cogunlugu okur okuyor ben buyuk bir firmada calisiyorum yuksek pozisyonda duranlar %99 alman kalan %1 ya italyan yada ingiliz simdi sesin cikmama sebebini soyleyim hic dil bilmiyorum diyen almanlar ingilizceyi bile yabanci dil gibi gormuyor cunku siradan bilinmesi gereken bir dil.ikinci nokta sen liesing firmada calisan kac alman gordun ?yuz kisiden bir tanedir oda ya yoneticidir yada kapodur otamatik salonlarinda kahvede bira saatleri haricinde kac alman gordun yada goruyorsun gorduklerininde penner tipli bos insanlardan ibaret oldugunu goruyorsun.peki simdi yabancilara bakalim salonlarda dolasan hep yabancilar kahvede sabahtan aksama oturan yabancilar alt konumda is yapan yabancilar peki bunun sebebi ne dusundunmu bu adamlar okul okuyor kitap okuyor biz fatiha okuyoruz bela okuyoruz sonrada neden ilerlenmiyor diye dusunuyoruz adamlarin sesinin cikmamasi normal cunku isleri her daim iyi cunku colugu cocugu okuyor okumadim diyen realden gimnasiumdan terk bu adamlar ne kaybedecek kendi memleketinde bu adamlarin en aptali bile yabancilarin en akillisinin uzerinde bu kadar basit.

4. 2 kişi gamberoglu2000 üyemize teşekkür etti:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    10
    8 mesaja 23 teşekkür aldı
    Alıntı yesilmavi37 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o zaten pizza studi ile tespit edildi; bir almanin ayni isi yapan yabanci bir is arkadasina gore %60 a kadar fazla para aldigi. Bunu bende haksizlik olarak goruyorum. Tamam ise alimlarda almanlara öncelik veriyorlar versinler ama ise alindiktan sonra boyle bir haksizlik yapmalari kabul edilemez. Neyse konumuz GEZ. Galiba kac sene oldu bu yasa cikali ama henuz hic kimse hakim karsisinaa cikmadi. Dolayisiyla saniyorumki alamazlar bu parayi mahkeme karari olmadan, yani tek tek herkesi mahkemeye vermeleri gelecekki zaten ortada bir imzalanmis vertrag yok

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 9 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 9 misafir)