Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2971 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 94 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: E-Zigarette kullananlar

Üye Nostradamus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    72
    17 mesaja 28 teşekkür aldı
    Alıntı alex36 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @nostradomus

Hocam Demlendirmeden mi kullaniyorsunuz evyap likitinizi ?
    kullandiginiz aromalar meyva/cake turu aroma mi ?
    Cunku bildigim kadariyla Tutun aromali evyaplar bi 3 -4 hafta demlenmesi gerekiyor.

Bu arada yeni baslayan arkadaslara : Flavourart markasindan / RY4-soho-Maxblend- gibi tutun aromalarini tavsiye ederim.
    Tabi meyva aromlari da olur ama,
    kahvenin cayin yaninda yukardaki tip aromali likitler daha iyi gidiyor.

Ben bunlari genelde direk Italyadan ismarliyorum 100ml 9mg nicotinli likit 12 euro
    nicotin yukseldikce fiyat artiyor ,
    ama her sekilde 10ml siselerden ucuza geliyor.
    Onemli olan bu markanin once tadmis ve begenmeniz, sonra Italyadan ismarlayin evyapa bile gerek kalmiyor,
    Ben en son 2litre ismarladim.
    (Bir kac ay icinde avrupa ya yeni kanunlar gelecek ecig urunleri icin , malesef fiyatlar ucacak gibi goruniyor )
    dinlendirmeden olurmu alex36 kardesim ama sende farkettin arkadaslar hic bir sey bilmiyorlar onlara direk yemek pisirme tarifini degil receteyi sundum ve devam yardim acik ilk kendim yapcagim zamanlarda sanki atla deveymis gibi cekiniyordum ama basardim insanlara her sorularina tek tek hele böyle bir ortamda baya karisik ama bunu resim ve video larla basitlestirmeyi düsünüyorum .evet alinan yeni kanun düzenlemeleriyle devlet baktiki bu iste ekmek var daldi bu arada firsatcilar cok artacak onun icin arkadaslara tavsiyem malzemeleri dükkanlardan almalari

2. 2 kişi Nostradamus üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    944
    23 mesaja 65 teşekkür aldı
    Alex36 ustam İtalya dan sipariş verdiğin sayfanın link ini rica edebilirmiyin baya merak ettim ve baya uygun fiyatları şimdiden teşekkür ederim

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    460
    42 mesaja 61 teşekkür aldı
    Tabiki :

http://flavourart.com/en/store/eliqu...cotine/100-ml/ nikotinli

http://flavourart.com/en/store/eliqu...cotine/100-ml/ nikotinsiz

5 ile 20 gun arasinda elinize ulasiyor , normalde goderim ucreti 4 euro , paket agirlastikca bu fiyat yukseliyor (Takipsiz)
    ilk gordugunuz fiyat 10 euro , sepette vergi de ekleniyor 12,22 gibi bi fiyat cikiyor 9mg nic li siselerde,

10% indirim kodu: 469-esavuke
    Konu alex36 tarafından (13 Şubat 2016 Saat 01:33 ) değiştirilmiştir.

6. 2 kişi alex36 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye fuk_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    849
    266 mesaja 357 teşekkür aldı
    bazi ilanlarda shisha yaziyor onlar e zigarette olmuyormu hangisini almak gerekli ? birdeki asagidaki site reklamlarda gördüm nasildir acaba

https://www.govype.com/de/
    Konu fuk_18 tarafından (13 Şubat 2016 Saat 02:53 ) değiştirilmiştir.

Saygiyla Aniyoruz 01.01.2018
    Ettiği Teşekkür
    308
    231 mesaja 455 teşekkür aldı
    arkadaslar bu anlatilanlari takip etmeye calisiyorum yazilanlardan inanin hic bir sey anlamiyorum yokmu tek tek anlatabilecek bir arkadas bunu sunla karistirirsan iyi yok oyle degil bunu onla karistir daha iyi verdamper yok likid ya arkadaslar tam komple neler alinip ne lazim a dan z ye yazin bir sey anlayalim biz acemi yeni gecis yapmak isteyenler ayrica anlayamasamda takip etmeye calisiyorum saygilarimla selamlar.

Ettiği Teşekkür
    72
    Alıntı gamberoglu2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bu anlatilanlari takip etmeye calisiyorum yazilanlardan inanin hic bir sey anlamiyorum yokmu tek tek anlatabilecek bir arkadas bunu sunla karistirirsan iyi yok oyle degil bunu onla karistir daha iyi verdamper yok likid ya arkadaslar tam komple neler alinip ne lazim a dan z ye yazin bir sey anlayalim biz acemi yeni gecis yapmak isteyenler ayrica anlayamasamda takip etmeye calisiyorum saygilarimla selamlar.
    Hayirli sabahlar arkadaslar gamberoglu kardesim aslinda hic karisik degil ben ve diger arkadaslar sizleri daha iyi bilgilendirmek icin bilgileri yaya yaya anlatmisiz tek iyi bir makina alacaksin yukarda konuda kullanip tavsiye ettiklerime bir göz at birde liquid alacaksin bukadar basit

S&S

10. 2 kişi Nostradamus üyemize teşekkür etti:

Ettiği Teşekkür
    72
    Alıntı fuk_18 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bazi ilanlarda shisha yaziyor onlar e zigarette olmuyormu hangisini almak gerekli ? birdeki asagidaki site reklamlarda gördüm nasildir acaba

https://www.govype.com/de/
    Selam degerli arkadasim .Hepsi ayni E-Zigarette .ama dünden beri konuya yazan bir iki arkadasta sen gibi su linkini koydugun ince cubuk gibi olan makinalara sarmis gibisiniz lütfen almayin onlardan derim baska birsey demem

12. Nostradamus üyemize teşekkür edenler:

Ettiği Teşekkür
    308
    nostradamus arkadasim benim konusulmasina tartisilmasina karsi degilim tam aksine konusarak tartisarak paylasarak guzel deneyimler yakalayabiliriz benim bilmek istedigim neler almam lazim sonucta sigara gibi tutturabileyim bilmem anlatabildimmi saygilarimla

14. gamberoglu2000 üyemize teşekkür edenler:

Ettiği Teşekkür
    72
    kafasi karisan arkadaslar icin yeniden bir düzenleme yapayim diye düsündüm

ilk olarak e-sigaranin yani makinanin iyi olmasini tavsiye ediyorum !!!

1. Joyetech eGrip OLED 30W Kit mit 1500mAh
    bu makinanin bence en önemli özelligi kücük olmasi misal pantolonun öncebinde bile oturup kalkarken cok rahat tasina bilmesi ve cok kuvvetli bir pile sahip olmasi pilin kuvveti cikan duman ve gün boyu pilin dolu kalmasi

2. JJoyetech eVic-VTC Mini 75W
    bu makinanin ilkine nazaran biraz daha büyük olmasi ama pil dayanikligi ve icim de verdigi keyif 1. den cok daha iyi olmasi yanlis anlasilmasin birinci de cok güzel

3.Vaporesso Target VTC 75W
    bu makina diger iki makinaya nazaran azdaha büyük ama verdigi icim keyfi bambaska.

Bu makinalar da kullanacaginiz ilaclarin nikotin kademelerinide söyle aciklama yapayim günde 1 paket sigara icen biriydim nikotin derecesi 12 yetiyor misal bir kere cektimmi asagi yukari 1-1:30 Saat sigara icme istegi gelmiyor nikotin derecesi 6 olan ilaci denedigimde fark ettigim 1 saat yada daha kisa sürede icme istegi geliyor.Ama yeniyorum bunlar kesinlikle kullandiginiz makinalarla dogrudan baglantili !

Insallah aciklama yeterlidir

16. 2 kişi Nostradamus üyemize teşekkür etti:

Ettiği Teşekkür
    308
    nostradamus kardes sen ne tavsiye edersin normal fiyatta 60-90€ arasi komplet kaliteli bir sey amazondan link verirsen sevinirim sivi olarak sigarayi aratmayacak derecede ilk etapta ne almam lazim nikotin derecesi nasil ayarlanir karisim ne demek neyle ne karistirilir yada karistirilmaz ben bunlarin burda konusulmasini acilmasini bekliyorum ismarliyacam bende ama kafamda cok soru isaretleri var saygilarimla.

Ettiği Teşekkür
    72
    sana pm attim araman mümkünse daha saglikli yardimci olurum arkadasim

saygilar

Ettiği Teşekkür
    308
    ben yazana kadar sen cevaplamisin bile tesekurler sagolasin simdi baska sorum yazinda bir cektimmi aramiyorum bir bucuk saat diyorsun bu aleti sigara gibi bes dakika civari yada kendini tatmin edene kadar icilmiyormu zararlimi bunu sigara gibi misal yarim saatte yada saatte bes on dakika icmek.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    97
    24 mesaja 40 teşekkür aldı
    Arkadaslar yeni girebildim. Mükemmel anlatimlar olmus sagolun. Kafamda artik birseyler belirlenmis oldu. 3-4 gün oldu benimde baslayali 1 tane sigara yakiyim dedim ilk dumanda attim. kullandigim makina
    http://www.amazon.de/Joyetech-eGrip-...yetech+20+watt
    Orta modellerden sanirim ama bir sikayetim yok pilide 1 gün yetiyor

21. Yigido üyemize teşekkür edenler:

Ettiği Teşekkür
    72
    Alıntı Yigido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar yeni girebildim. Mükemmel anlatimlar olmus sagolun. Kafamda artik birseyler belirlenmis oldu. 3-4 gün oldu benimde baslayali 1 tane sigara yakiyim dedim ilk dumanda attim. kullandigim makina
    http://www.amazon.de/Joyetech-eGrip-...yetech+20+watt
    Orta modellerden sanirim ama bir sikayetim yok pilide 1 gün yetiyor
    Güle güle kullan yigido güzel makina

23. Nostradamus üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    460
    42 mesaja 61 teşekkür aldı
    Bir extra Not geciyim:
    Yeni baslayanlar icin ilk gunlerde hafif bas agrisi normal 5/10 gun
    agizin icinde yara lar (aften) ilk 1 ay cika(bili)r
    Dis eti kanamasi
    WC ye gitmekte zorlanabilir 1 hafta 10 gun
    PG alerjisi <------- ozaman malesef e-cig kullanmanizi tavsiye etmem
    Bogazda tahris (nikotini yuksek likitlerde olur genellikle)
    Goguste /Cigerlerde agri hissetmek normal(ilk 10 gun)
    Ecig kullanan arkadaslara bol bol su tuketmelerini tavsiye ederim, zaten farketceksiniz agzinizin kurudugunu

Ha bu yukardakilarinin cogu sigarayi birakmanin yan etkileri , unutmayin vucut yillardir zehirlenip uyusturulmus

25. 3 kişi alex36 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye fuk_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    849
    266 mesaja 357 teşekkür aldı
    yok hocam ince kibar diye o makineyi nasildir diye sordum kalem gibi olanlar pek ise yaramaz diyorsunuz yani öylemi,
    ve shisha yazanlarda digerleride ayni yani bir fark yok diyorsunuz

Alıntı Nostradamus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam degerli arkadasim .Hepsi ayni E-Zigarette .ama dünden beri konuya yazan bir iki arkadasta sen gibi su linkini koydugun ince cubuk gibi olan makinalara sarmis gibisiniz lütfen almayin onlardan derim baska birsey demem

Ettiği Teşekkür
    72
    Alıntı fuk_18 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok hocam ince kibar diye o makineyi nasildir diye sordum kalem gibi olanlar pek ise yaramaz diyorsunuz yani öylemi,
    ve shisha yazanlarda digerleride ayni yani bir fark yok diyorsunuz
    kesinlikle

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    195
    48 mesaja 169 teşekkür aldı
    ben kafaya taktimm, kaliteli bir cihaz alacagim, ve beni en az 3 ay goturecek nikotinli sivi almak istiyorum. bu isteklerimi karsilayacak altarnetifli linkler verebilirmisiniz. Tskler, saygilar.

Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    8 mesaja 8 teşekkür aldı
    slmlar
    bendende size iki link
    www.clubderdampfer.de
    www.dampfer-taxi.de
    ilki essende kaliyor diyeri duisburgda.
    ben 1 bucuk seneden beri kulaniyorum liquidleri kendim yapiyorum. baslamak isteyenlere akku olarak(boxmod, paket gibi 4gen olan) eleaf markasini tavsiye ederim bendeki istick 50 bütün gün yetiyor. verdampfer olarak (liquid dolan alet ) tekrar eleaf modelerinden lemo2 veya melo2. bunlarin ikiside sivi kolaylikla doluyor , hicbirsey sökmeden alternativ ise aspire. liquid yapimina gelince , her markanin aroma karisim % ayni degil kimi 1% basliyor kimi 10% birde herkesin agiz tadi ayni degil misal olarak bende 3% yetiyorsa sizdede aynisi olacak diye birsey yok az % aroma karisimla baslamak en iyisi , eyer aroma az gelirse ilave edilebilir. asiri doz aroma tadi igrenc yapiyor . her aroma karisimi hemen tüketilmiyor bazilari evet bazilarida 2-3 hafta dinlenmesi lazim, dinlentmeye gelince sicak ortamda birakinca hizlandirabiliyorsunuz ve günde birkac kez calkalanmasi lazim. nikotine gelince saglam aletler alirsaniz heleki subohm tiryaki sigara icenlere 6mg nikotin bile yetiyor . liquid yapimi icin applerde mevcut , iphone icin MeinLiquid.
    varsa sorusu olan yardimci olurum

30. Emmoglu67 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye sswiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    305
    106 mesaja 146 teşekkür aldı
    ben e zigi tavsiye etmiyorum bende kullandim ama sifir ise yaradi bende ve günde tam saglam 2 paket sigara iciyordum .

3.8.2015 tarihinde SNUS aldim dudak arasina koyuyorsun o tarihten beri kesinlikle gram sigara aramiyorsun hatta igreniyorsun icenden rahatsiz oluyorsun halende kullaniyorum
    ve sigaradan cok cok hesapli

ha zararli degilmi mutlaka zararlidir ama bende sigara kadar degil en azindan cigerlere duman girmiyor cünkü duman yok
    evde ,arabada,otelde ,ucakta,otobüste kisaca her yerde kullan
    ben bunu kullaniyorum
    https://www.google.ch/url?sa=i&rct=j...55833156049889

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)