Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2826 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 65 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ev almak istiyorum

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Kicket clon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    71
    225 mesaja 395 teşekkür aldı
    Alıntı Gercekler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    clon arkadasimiza katilamiyor.

Clon arkdasim, buyur interhyp sayfasina gir ve 300000 Euro kredi sec ve aylik 2000 Euro taksit de. Bak ne zaman bitecek - mezarda!

Ayrica faizler 30 - 40 yil düsük kalmayacak. Faiz oranin sadece yüzde 1% artmasi, taksidin 1,5 yil uzamasi demek.
    Arkadas 4000 euro kazaniyorum diyor,o yüzden o arkadasda sorun olmaz(Eger kazanci dogruysa)
    Bugün kim 4000 euro kazaniyor icimizden ?

Neyse ben senin diger yazdigina deginmek istiyorum
    Mezar olayina

Millet ev aliyor ama dedigin gibi mezara kadar ödüyor, ve devamini,da cocuklari ödüyor orda sana katiliyorum
    Bunlar hesap kitap yapmadan alinan evler
    yeterki evimiz olsun misali

Yani milletin evi ödeyip bitirme gibi bir derdi yok(cogunun)

2. Sponsor Reklam
    Kicket
    Ettiği Teşekkür
    118
    195 mesaja 467 teşekkür aldı
    Alıntı clon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadas 4000 euro kazaniyorum diyor,o yüzden o arkadasda sorun olmaz(Eger kazanci dogruysa)
    Bugün kim 4000 euro kazaniyor icimizden ?

Neyse ben senin diger yazdigina deginmek istiyorum
    Mezar olayina

Millet ev aliyor ama dedigin gibi mezara kadar ödüyor, ve devamini,da cocuklari ödüyor orda sana katiliyorum
    Bunlar hesap kitap yapmadan alinan evler
    yeterki evimiz olsun misali

Yani milletin evi ödeyip bitirme gibi bir derdi yok(cogunun)
    Var arkadasim kazanan. Örnek, Münihteki BMW, Ingolstadt daki Audi, Stuttgartdaki Mercedes...Bunlar birak 4000 Euro aylik vermeyi, üstüne Urlaubsgeld, Weihnachtsgeld birde yillik extram prim veriyorlar. Gecen sene BMW normal bantda calisan bir iscisine 6000 Euro ek prim verdi.

Milletin evi ödeyip bitirme gibi bir derdi yok yazmissin. Dogru. Ama sorun bu degilmi? Bunlar hesap kitap bilmeyen insanlar. Bunlarin yasam stili borc üzerinde kurulmus zaten. Bunlar Almanlar gibi günlük yasayan insanlar. Yarini düsünmeyen. Yeterki havam olsun mantigi. Benim gayem benim daireyi cocuguma birakmak. Ha kendisi belki oturmaz, ama satar eline bir para gecer. Ha kiymetini bilirmi, onu zaman gösterecek. Ama ben yapayimda görvimi, babam yapmamis olsun.

Ben cok hesap kitapci bir insanimdir. Yasim 36 ama ailemi garantiye aldim. Kendi emeklimi Türkiye'de yatirdim, haniminkini yatirdim, dairemin borcuda bitecek. Yarin sabah bana bir sey olsa, hanimin otomatikmen 1200 Euro net geliri oluyor. Kira vermeyecegini düsünürse, kimseye muhatac olmuyor ömür boyu. Üstelik birde 450 ek is yapsa, deli gibi yasar. Inaninki beni kayinvaldem cok seviyor. Niyese acaba...;-)
    Konu Gercekler tarafından (07 Eylül 2016 Saat 21:19 ) değiştirilmiştir.

Kicket clon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    71
    225 mesaja 395 teşekkür aldı
    Alıntı Gercekler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Milletin evi ödeyip bitirme gibi bir derdi yok yazmissin. Dogru. Ama sorun bu degilmi? Bunlar hesap kitap bilmeyen insanlar. Bunlarin yasam stili borc üzerinde kurulmus zaten. Bunlar Almanlar gibi günlük yasayan insanlar. Yarini düsünmeyen. Yeterki havam olsun mantigi.
    Katilmamak mümkün degil

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)