Alıntı sswiss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Gecen Yil 11.aydan Bu yana özel zevk yiyecekleri almiyorum yani normal gidalar aliyorum Tabii bunun icinde et balik tavuk var bunlarida aliyorum
Ancak haftada 2 gün Balik yiyorsam 1 güne indirdim bu sekilde anlayin
vay bu ayakabi bu kiyafet güzelmis olaylarini gecen yil 11. aydan bu yana biraktim almiyorum
Kisacasi hayatimda baya bir fuzuli ve özel zevklerimi asgariye indirdim
plan yaptik ülkemize izine gidelim dedik,ucak ve otel fiyatlarini gördüm baya bir arastirdim
Net bir kararla izine gitmeyi iptal ettik,isvicrede gezmeye ve kendi evimizin bahcesinde tatil yapmaya karar verdik.
pahali,savasmi var hastalikmi var evet var ancak insanlari perisan edecek sekilde fiyat artislarida yapilmaz
rusya sununla savasta bu onunla savasta biri cikar orataya virüs yayar perisan olan kim halk
burada bütün görev halk a düsüyor alma ,gitme,yapma
gercektende son 3 yildir dünyadaki orta ve alt tabaka insanlar her konuda perisan oldular
dünyada her ülke tarihinin en büyük enflasyonunu yasiyor saglikcilar 2 yildir perisan durumda ve halen vakalar artista
gecen hafta tüm saglik calisanlarina acil kriz bildirimi yayinladilar,doktorlarin izinleri yil sonuna kadar iptal
diger saglik calisanlarininda her an iptal olabilir
Ayliga yapilan zam 5.40 Frank (skandal)
dünyadaki insanlarin yarisindan fazlasi tükenmişlik sendromu gecirmeye basladi
bakin sadece 1 yil almayin gitmeyin almiyorum gitmiyorum diyin cok farkini göreceksiniz.
Usta sen ne kadar boykot edersen et gelen zamların nedeni belli

sen almazsan başkası alacaktır yani seninki belki okyanusta bir yağmur damlası kalır

Dünya daki krizin en başlı nedenlerden birincisi Korona pandemisi ikincisi Rusya nın Ukrayna ya işgali

Petrol, Gas ve hububat akışının engellenmesi veya azalması

Hammadde ve eneji fiyatlrı iki üç katına çıktı tabiki üreticide fiyatlerı ürünlerine yansıtacak.

Ülkeler ne yapacaklarını şaştılar.. Rusya gazı tamamen keserse bak o zaman sen curcunayı

Almanya çok ciddi bir krize girecek tabiki bunda diğer ülkeleride içine çekecektir

Komplo teorileri bırakmak gerek ... Dünya da gerçekçi düşünüp yaşamak gerek