Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2889 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 124 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Winsim Allnet-Flat 6.99

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye 66bozo66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Stuttgart
    Ettiği Teşekkür
    134
    27 mesaja 47 teşekkür aldı
    arkadaslar bende siparis vermeden önce aradim konustum. ilk hosuma gidense bestellhotline da konusanlarin almancalari iyi (klarmobil.de kilerin almancalari iyi degil). ikincisi videotelefoni ile videokonferanz arasinda farki bilmek lazim. yani enginaga52 de digi gibi iphone üzerine facetime yada samsungda videoanruf kulanan olursa ozman faturali oluyor. ama tango gibi program üzerine videokonferanz yapilarsa internet datenvolumenden gitmis oluyor yani 2gblik datenvolumenden kesiliyor.

enginaga52 veya diger kulanan arkadaslar hangi program üzerine datenvolumeni takip ediyorsunuz ve tavsiye edersiniz? iphone ve android ceptelefonlarina

2. 66bozo66 üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    30
    3 mesaja 5 teşekkür aldı
    Alıntı 66bozo66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    enginaga52 veya diger kulanan arkadaslar hangi program üzerine datenvolumeni takip ediyorsunuz ve tavsiye edersiniz? iphone ve android ceptelefonlarina
    winsim de einloggen yapinca gösteriyor ne Kadar gb kullanildigini. bende cok olmadigi icin (winsim hattini annem kullaniyor) dolmuyor hic ondan pek takip etmiyorum fakat bircok app var. Samsung larda hatta telefondan sinirlama yapabiliyorsun, günü belirleyip. iphone da mümkün degil maalesef bu uygulama.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)