Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2963 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 28 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ebay kleineanzeigeden telefon aldim satici yollamadi

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Nereden
    Ulm
    Ettiği Teşekkür
    72
    40 mesaja 191 teşekkür aldı
    Ben kleinanzeige den cep telefonu aldim ve gelmedi.Simdi paypal devrede ve Polise Anzeigen yaptim Paypal paraya el koydu Mai 4 de geri ödeyecek ve yolladigim para secenek olarak Freund & Bekannte gebührenfrei versendet. Simdi burada ki yok soguk su icin diye yazanlar bol keseden atiyorlar kendileri icsinler bir bakalim.Yani demek istedigim uzun sürebilir ama Para geri gelecek.Insanlarin gözünü o kadar korkutmayin lütfen.paypal e bildirin Anzeigenizi yapin Allah'a havale edin.

Selamlar

2. emir71 üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye fuk_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    849
    266 mesaja 357 teşekkür aldı
    okudugunu anlamadin yada tum yazilari okumadin adam paypal ile yollasa zaten sorun yok. sorun adam paypal ile degilde bankadan yollamis parayi arkadaslarim ona soguk su icin diyor bankadan yolladigin zaman para gidiyor geri alma sansin yok buda sözde kurallar ülkesi almanyadanin 70 100 yillik kanunlarinin ne kadar acik oldugunu gösteriyor,

Alıntı emir71 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben kleinanzeige den cep telefonu aldim ve gelmedi.Simdi paypal devrede ve Polise Anzeigen yaptim Paypal paraya el koydu Mai 4 de geri ödeyecek ve yolladigim para secenek olarak Freund & Bekannte gebührenfrei versendet. Simdi burada ki yok soguk su icin diye yazanlar bol keseden atiyorlar kendileri icsinler bir bakalim.Yani demek istedigim uzun sürebilir ama Para geri gelecek.Insanlarin gözünü o kadar korkutmayin lütfen.paypal e bildirin Anzeigenizi yapin Allah'a havale edin.

Selamlar
    Konu Memoli1976x tarafından (10 Nisan 2016 Saat 03:51 ) değiştirilmiştir.

5. 3 kişi fuk_18 üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)