Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2740 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 40 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bulgaristandan radar cezasi geldi

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    7 mesaja 10 teşekkür aldı
    Alıntı deli-kadir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadasim herseyden önce kul hakki diye birsey var. Her ne kadar borcun kuruma olursa olsun, o da kul hakkina geciyor. Ceza yediysen ödeyeceksin. Ya o radara Bulgar da degilde Almanyada girseydi arkadasin? Ne degisirdi?
    ne hakki ya, karsiliginda birseymi aldinda haktan bahsediyon, kafasina göre hiz limiti belirliyorlar, en gizli yerede sinsice radari kuruyorlar, bu tuzaga düsüncede bide onlar hak sahibi oluyor öylemi

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye deli-kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Frankfurt/Main -- Gaziantep/Nizip
    Ettiği Teşekkür
    28
    77 mesaja 198 teşekkür aldı
    Alıntı giga38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne hakki ya, karsiliginda birseymi aldinda haktan bahsediyon, kafasina göre hiz limiti belirliyorlar, en gizli yerede sinsice radari kuruyorlar, bu tuzaga düsüncede bide onlar hak sahibi oluyor öylemi
    Ben yillardir gider gelirim arabayla, ve yemin ederim daha bir defa radar cezasi ödemedim. Kimsenin sinsice radar kurdugu yok. Hiz kurallarina uymayin sonra sinsice radar kuruyorlar. Sen neyin kafasini yasiyorsun anlamadim, kimden ne alacamda neyin hakkini savunacam??? Ister 200 le git, ister 120 ile. Ister öde ister ödeme. Hesabini görmek benim haddime degil. Herkes kendi kalbinin sesini dinleyip vicdani neye el veriyorsa öyle davransin. Ben su hakli bu haksiz demiyorum... Benim bahsettigim baska bisey ama anlayana..

4. 3 kişi deli-kadir üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)