PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Befristet EM Rente Olayi ve Gutachter

batum
29 Mayıs 2024, 09:39
Burdada önceki yazilarimda belirtigim 53 Yasinda pisikoljik sorunlardan dolayi (Depresyon)Befristet emekli olmusdum

ilk sene 9 ay
ikinci sefer 2 sene
3 seferde 2 sene verdiler

5 sene befristet Emekli olmusdum

5 sene sonra iyilesdin diye RV versicherungdan emekligi durdurdulardi.Bende daha 24 ay ALG 1 Hakkim oldugu icin 1.1.2024 itibaren ALG aliyordum
RV versicherung,dan gelen Mektuba Sozial verband,a Widerspruch yapdirdim

Gutachter 75-80 yaslarinda RV un Doktoruydu,Adam sadece RV tarafindan gönderilen Hastalara bakiyordu sanirim
o kadar zamani vardiki beni 3 saat sorguladiydi

Arada sirada Fang frage soruyordu
Neden Alkol iciyorsun,Kac kere iciyorsun,Bir kereden fazla iciyorsun,Neden Calismak istemiyorsun diye usw

Gutachter ya gittiginizde bu Fangfrage dikkat edin,Hep ayni cevabi verin

Gutachter Terminine Giderken kesinlikle kendiniz gitmeyin,Araba sürmeyin sizi esiniz getirsin,
Arabadan inip Praxise giderken ölü gibi yürüyün

Gutachernin karsisisinda
Bitkin,yorgun,Morali bozuk,uykusuz,Hic gülmeyin,Yri geldiginde Aglayin( Aglamagla übertreiben yapmayin,30 saniye yeter)
Anne babanizla,Esinizle aranizin iyi olmadigini söyleyin,Cocuklugunuzun kötü gecdigini

Bu Ülkede Aglamayana Meme vermiyorlar
Emekli olmak icin Yalan Konusmak zorundasiniz

iskete
06 Haziran 2024, 05:21
eee tam emekli oldunmu peki? su an 58 yasindasin sanirim calismaya kalksan bile kim is verir sana bu saaten sonra banada biri söylemisti senin emekliligini 2 kere uzatabiliyormus sonra mecbur seni emekli etmek zorunda diye duymustum