slm arkadslar benim hanim gecen sene ayagini diz kapaginin oldugu yerden kirdi aradan bir sene gecti hala agrisi var
olayi kisaca anlatayim kendisi kauflandda caliyor tam cikis zamani marketin alarmi ötüyor ve merkezden telefon geliyor yukari katta kipirdama algilanmis
Yanindaki arkadasi yani orayi kitlemeden sorumlu olan kiz ile beraber yukari kata cikiyorlar
Sefin odasinda birinin oldugunu farkedip hizlica merdivene yönlenmisler o esnada kendisi cok kötü düsüyor
Sefin odasindan ben tuvalate gidiyorum diyen oranin erkek iscisi karsilarina dikiliyor uyuz ses bile vermemis
sefin odasinda ne yaptigini sormuslar pencereden atlamak istemis panik yapmis
Gecen hafta BG ile görüstük artik ise yavas yavas baslamasi lazim diye bize söyelediler bu ayin 20 sinde ise basliyacak
Sorun bacagini hala tam kiramiyor bunlari BG anlattik onlarda zamanla iyilecegini söyledir BG agustos ayina kadar ödöyor o zaman son
Bacagindaki kirik tibiakopffraktur oluyor icinde hala platin var iyilesmesi uzun sürecek

Simdi soruma gelince bu kazadan kim sorumlu isci mi isveren mi ?
Normalde bu iki calisian iscinin alarm caldiginda onlarin oraya gitmemeleri lazimdi bunlari yönlendiren merkez polisi arayip beklemelerini saglamalari degilmiydi ?
Yanindaki oranin kapisini kitlemeden sorumlu kiz esimi cagirmis beraber cikmislar cikmamalari lazim degil miydi mecbur kizi yalniz birakmamak icin oda cikmis