Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 451 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 45 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Aok 78 hafta krankgeld ve Sonrasi ne olacak

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye iskete - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    12
    5 mesaja 7 teşekkür aldı
    Alıntı Birbey 3.0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allahım sabır ver bana.

Senin isteğin fark etmiyor. Krank paran bitince Arbeitsamta gidiyorsun. Ya Gesund yazdıracaksın ve iş arayacaksın yada halen hastayım diyeceksin. Arbeitsamt krankparan bitince yedeklestiği değil Krankenkassenin. Arbeitsamtın görevi hastayı doyurmak değil, issize iş aramak. Ama sen meteleksiz kalma diye emekli dilekcen bitesi kadar ödüyor.
    göstermis oldugun bu tavir hic dogru degil ya yardim et yada sus cevap vermek zorunda degilsin arbeitsamta para ödeniyor her ay issiz kaldiginda yada baska durumlarda sana yardim etmek icin orada yedek lastigi olmak zorunda burada birkere anlasalim hastayi doyurma isine gelince insanlar bilerek hastalanmiyor sanirim oradan yardim talep ediyorsak keyfimizden degil ayrica doyuracak bir parada vercegini hic sanmiyorum yine ac kalirsin insallah senin basinada böyle durumlar gelmez diyorum ve noktaliyorum bana cevap verme zorunlulugun yok ben senin tavrini elestridim sadece bu konu bitmistir benim icin
    merak ettigimiz sorulari burada soru cevap birbirimize destek oluyoruz hepsi bukadar

2. 2 kişi iskete üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)