Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 417 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 45 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Aok 78 hafta krankgeld ve Sonrasi ne olacak

Konulanmýþ Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiði Teþekkür
    92
    18 mesaja 60 teþekkür aldý

Aok 78 hafta krankgeld ve Sonrasi ne olacak

Selam Arkadaslar

Maalesef kanser hastasiyim, yaklasik 6 yildir defalarca ameliyat radyoterapi kemoterapi aldim, yaklasik son 11 aydir kranktayim kontrollere düzenli gidiyorum ama hala düzelemedim haftaya yine süpheli bir yerden parca alinacak sonucu yine kötü cikarsa bilmiyorum onuncu kez ameliyat yolu görünecek,

Benim sorum ÅŸu;
    9 Mayis 2023 tarihinde Krankgeld sürem doluyor son 3 yil icinde ayni hastaliktan dolayi krank yaptigim icin 78 haftayi dolduruyorum bu yüzden AOK artik krankgeld ödemeyecek, bana kagit yollamislar 9 mayistan sora basinin caresine bak diye,

Bende arbeitsamta basvuru yapicam issizlik parasi icin, peki arbeitsamt bana nekadar süre issizlik parasi öder? muhtemelen doktorum kranki uzatacak.

Zaten son 11 aydir kranktayim ama daha evvel calistigim fest iŞim vardi, kranktan dolayi calisamiyorum. Ayrica %80 schwerbehinderungsausweisim var (5yil süreli) onu isyerine 11 ay öncede vermistim, sükür isyeri ile sikintim olmadi,

Bu hastalik psikolojimi cok bozdu canim hicbisey istemiyor panik icindeyim depresyondayim, psikolog doktor icin sevk aldim ama hicbir psikolog doktora ulasamiyorum, Ayrica kimsem yok yanliz yasiyorum, 19 yildir almanyada yasiyorum benim emekli olma sansim varmi eger olursa temelli dönmeyi düsünüyorum ölürsemde memleketimde ölmeyi istiyorum.

Bilgisi olan arkadaslar bana yardimci olur yol gösterirlerse sevinirim cikmazda kaldim zor durumdayim.

Selam ve Dua ile.

2. sekilsef üyemize teþekkür edenler:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)