Alıntı Samsunlu55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
S.a arkadaşlar herkese hayırlı ramazanlar degerli arkadaslar bende sizlere bir fikir ve almak istiyorum bende 2008 Wüstenrot pfandbrief ag daire almistim ve suan evin taksidi 2 sene kaldi 10 Jahre fest yapmistik 2008de ve faiz orani 4.64 yapmistin 2018 temmuz ayında bitiyor ins ve ayda 335 euro dairenin kredisini ödüyorum ins benim Rechtsschutzum yok sizce degermi bu ise girismek yani kredivertragini kontrol ettirmek çünkü duydumki rechtschutzuz bu is olmaz diyorlar sizece degermi sizden bir fikir almak istiyorum tsk ederim hepinize slmlar
2008'de yapilan vertrag büyük ihtimal hatalidir. kiraciniz varmi? rechtschutz sorun degil, simdide yaptirilabilir.
ayda 335Euro ödedigine göre 90bin civari bir kredin var. 8 senedir ödüyorsun.yukarda Fedayi38'e bildigim kadar hesap yaptim.
sen mahkemeye gitsen,kazansan, alabilecegin en yüksek rakam 8bin Euro civaridir.
avukat seni kandirir,davayi almak yalanlar söyler, sonunda mahkemeyi kaybedersen,bütün mahkeme masraflari sana kalir.
yani 8bin alma veya 5bin verme durumu var.(ben kafadan attim,mahkeme 5bin tutar diye)
bu davalari kazanan,bankadan geri para alan yok,ben görmedim. burda herkes ucuyor,avukatlar söyle-böyle diyor diye ama para aldim diyen yok.
bence bir avukata git ve icini rahatlat.ilerde keske dememek icin,icini rahatlat.
senin iki sene sonra vertragin bitiyor. 1,8%'den kredi alanlari duyuyorum.4,64'den 1,8%'e düssen, ayda 150Euro filan ödersin....