Arkadaslar ben krediyi 2008 almistim ve bir arkadasin tavsiye ettigi bir turk avuta davami verdim bana oyle guzel seyler anlatti bende gecen sene temmuz ayinda davayi verdim bir iki mektuptan sonra cevap gelmeyeye basladi eski mahkeme kararlarini ornek gostererektoplamda uc tane mektup geldi bana 16000 euro geri alacagimizi ve kredi vetragindan erken cikacagimi yazdi ben bunun uzerine tam 6 ay bekledim ne bir telefon ne bir mektup daha sonra ben telefon actim bankanin kabul etmedigini ve mahkemeye vermemiz gerektigini soylededi bana hukuk sigortaniz varmi diye sordu bende var dedim ve sigortanin kabul ettigini butun masraflarin odeyecegini soyledi baya uzun bir zamandan sonra ben telefon actim ne oldu diye islerin cok yogunlugundan benim kagitlari one alacagini ve gectigimiz hafta telefon acmami soyledi telefon actim cikmadi persembe gunu nihayet telefona cikti ve bana 45-50 dakikadan arayacagini soyledi ama aramadi simdi telefonlara cikmiyor buroyu ariyorum sekreter burda olmadigini benim davamla ilgili hale haber beklediklerini soyluyor acaba aranizda bukadar bekleyen arkadaslar varmi yoksa avukat beni kandirdimi benden on odeme icin 1200 istemisti yatirdim biraz yazi uyun oldu kusura bakmayin arkadaslar bana oyle geliyorki yine dolangirildik selamlar