Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3073 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 89 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Uzaylilar varmi?

Tecrübeli Üye Mesut64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fani Dünya
    Ettiği Teşekkür
    486
    552 mesaja 3,594 teşekkür aldı
    Bu konuda cok seyler yazildi, görüntülendi, ama somut bir kanit yok.

Bir kac video ekledim.

2. Mesut64 üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye Mesut64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fani Dünya
    Ettiği Teşekkür
    486
    552 mesaja 3,594 teşekkür aldı
    1996 yılında Rusya'da ağaçlık alanda kaza yaparak parçalara ayrılan UFO'ya el koyan Rus ordusu, yaşanan olayı dünyaya duyurmuştu.
    Ellerinde olay anına ait sadece bir fotoğraf karesi bulunduğu için yıllarca gerçek olup olmadığı tartışılan görüntülere aradan yıllar geçtikten
    sonra yeni bir video eklenmişti.Yaratığın boyu 132 cm. dir. Duruşu insanı biraz olsun andırmaktadır, Boynu çok kısa, kirpikleri ve gözleri
    yuvarlaktır. Başında saç yoktur. Burun küçük bir delikten ibarettir. Ağız küçük ve yumuşaktır. İki kulağı vardır. Derisi kırmızı kahverengidir
    ve buruşuktur. Bütün vücudu ince mavi damarlar kaplamıştır.

Yaratığın üzerindeki giysiler yanmıştır. Belki de yaratık, UFO daha infilâk etmeden kendini dışarı atmış,
    muhtemel bu amaç için otomatik bir düzenden yararlanmıştır.

Olum nedeni düşmeden olabilir, dünya havasına uyum gösterememekten de. Yaratığın hücre yapısında karbon mevcut değildir.
    Buna karşılık bol miktarda silikon bilginlerin dikkatini çekmiştir. Silikon, silisyum ürünüdür. Deri yapısı bol miktar da Azot ve Helyum
    emmeye uygundur. Bilimadamları bu özellikte bir yaratığın 1000 fahrenhayt ısı derecesinde bulunan ortamlarda yaşayabileceğini
    tahmin ederler. Örneğin Venüs gezegeninde. Bilimsel araştırmaları yürüten Dr. Fyodor Petrov; «Yaratığın dünyamızdan çok daha sıcak bir
    gezegenden geldiği» kanısındadır.

Bu görüntüleri yıllar sonra ele geçirip dünya ile paylaşan Rus medyası, yeniden 'o' görüntüleri gündeme getirdi.

5. Mesut64 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    102
    52 mesaja 83 teşekkür aldı
    Dünyada kedi köpek fare vs. ve insanlar varsa baska yerlerdede kesinlikle bir cisimler vardir diye düsünüyorum. Günesten yaklasik 4.5 milyar kilometre uzaklikta tahmin edilen neptun arastirilabilecegini pek sanmiyorum. Ama ordan buraya onlarin da gelebilmesi ilginc olmazmiydi?

7. depream üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,294
    4,388 mesaja 9,676 teşekkür aldı
    Bencede vardır
    Bazen burada yazılanları okuyunca uzaylı olduğunu inanıyorum

9. 2 kişi hOrOz üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye smeilet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    NRW
    Ettiği Teşekkür
    1,461
    383 mesaja 979 teşekkür aldı
    Dünya uzayda olduğuna göre zaten biz uzaylıyız.Ama başkası varmı bilemiyoruz.Şahsen beni hiç ilgilendirmiyor.

11. 2 kişi smeilet üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    94
    61 mesaja 130 teşekkür aldı
    Uzaylilari bilemem, ama dünyada bazen insan oldugundan $üpem oluyor.

Halen insanlar birbirini öldürüp katlettikten sonra uzaylimi gelir buraya? Kendimiz ile gecinemiyorken birde uzayli cikmasin, is acmasinlar. Zaten gelselerde amerikaya gelcekler bize gelecekler degilya, onlar ugrassin, amerikan usulu bir cözüm bulurlar elbet.

Ben uzayli olsam hayatta gelmem, gezegenmi bitti sanki.
    Konu Mr.Robot tarafından (29 Haziran 2016 Saat 18:04 ) değiştirilmiştir.

13. 2 kişi Mr.Robot üyemize teşekkür etti:

Üye
    Nereden
    Welt
    Ettiği Teşekkür
    246
    29 mesaja 59 teşekkür aldı
    ben şu ana kadar uzaylı henüz görmedim. görmediğime görede bence yoktur. zaten benden yaşlı olanda genç olanda görmedi yani somut hiç bir şey yok. o yüzden bende uzaylı yok diyorum.

15. aliharbiye üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye afghan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Köln
    Ettiği Teşekkür
    146
    169 mesaja 325 teşekkür aldı
    Insanimizin bakis acisi bu

Sondaki emmi yalniz süper

17. 2 kişi afghan üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye mercanadasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    227
    62 mesaja 253 teşekkür aldı
    gercek uzayli varmi yokmu bilmiyorum ama dünyada uzaylilardan daha fazla uzayli oldugunu biliyorum...

19. mercanadasi üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye Tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Schwarzwald
    Ettiği Teşekkür
    903
    171 mesaja 265 teşekkür aldı
    Selam

Var elbette; Mustafa Topaloglu. Acik acik bagirip duruyor, ben uzayliyim diye....

21. 2 kişi Tigin üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye MEGAbond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    NRW
    Ettiği Teşekkür
    2,597
    473 mesaja 1,213 teşekkür aldı

23. 5 kişi MEGAbond üyemize teşekkür etti:

Kicket
    Ettiği Teşekkür
    118
    195 mesaja 467 teşekkür aldı
    Bence tabiki var. Mantikli düsnelim. Dünya, uzayda cöldeki bir toz tanesi kadar büyük. Cenab-i Hak bukadar yeri niye yapsin dünya gibi kücük bir yer icin sirf?

25. 2 kişi Gercekler üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    48
    74 mesaja 279 teşekkür aldı
    Alıntı Tigin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam Var elbette; Mustafa Topaloglu. Acik acik bagirip duruyor, ben uzayliyim diye....

Lollll

Tecrübeli Üye -¬=©ÄÑåVã®=¬- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    216
    300 mesaja 754 teşekkür aldı
    Evet uzayli vardir, ispat isteyen aynaya baksin.

28. -¬=©ÄÑåVã®=¬- üyemize teşekkür edenler:

Moderator mxm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,731
    2,395 mesaja 6,431 teşekkür aldı
    Olup olmadigini bilen tek bir kisi bile yok ve de uzun bir süre de olmayacagina inaniyorum.Teknigin ulastigi nokta artik belli bir yere geldi ve son 200 yilda gerceklesen ilerlemenin giderek duracagina inaniyorum.Yani galaksilerin büyüklügüne, calisma prensibine bakarsak cok kücük beyinlere sahip varliklariz, o büyüklüge ne kafamiz basacak ne de teknigimiz yetecek.Isik hizina ulassak dahi bir milyon isik yili ötedeki yere asla varamayacagiz diye düsünüyorum.Belki de bilerek öyle yaratildik, digerleriyle iletisim kurmamiz imkansizlastirildi, taklit etmemiz istenmiyor, kimbilir.O tür bir teknige baska canlilarin da ulasabilecegine inanmiyorum sahsen.

Cevabi asla verilemeyecek olan o soru cikiyor karsimiza zaten:Uzay sonsuz olamaz, her seyin bir sonu vardir ama diger yandan sonu da olamaz, mantik bunu da kabul edemiyor ve o noktada zaten bitiyoruz.

30. mxm üyemize teşekkür edenler:

Üye imparator_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yerle Gök Arasından
    Ettiği Teşekkür
    246
    32 mesaja 85 teşekkür aldı
    Uzayli zekiye vardi ya
    Mustafa Topalogluda var , daha kanitmi gerekiyordu

32. imparator_57 üyemize teşekkür edenler:

Yeni Üye Skyline37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 28 teşekkür aldı
    Merhaba arkadaslar,

öncelikle herkese selamlar, uzun bi aradan sonra yeni yerimize bende katildim. Umarim beceriksizler ailesi icin yeni yerimiz hayirli olur.

Uzaylilarin var olup olmadigi benide cok ilgilendiren bir konu. Sunu belirteyim: ben kesinlikle uzaylilarin var olduguna inananlardanim. Ama dünyaya gelip, insani arastirmak amaci rastgele insan kacirdiklarini veya görülen uzay mekiklerine (ufo) inanmiyorum. Bizi izlediklerine ihtimal veriyorum!

Tabi sadece uzaylilarin var olduguna inaniyorum demekle olmaz, nedenlerinide farki bir bakis acisindan bakarak paylasayim:

- Evren (Universum) cok büyük: Samanyolu galaksisini örnek alalim. Samanyolu galaksinin capisi (Durchmesser) 100.000 - 120.000 isik yili büyüklügünde. Bir isik yili, isigin bir yil icinde kat ettiyi yoldur. Isik hizi ise saniyede yaklasik 300.000 kilometredir. Simdi bide milyarlarca galaksi oldugunu düsünürsek, evrenin nekadar büyük olduguna cok az da olsa, hayal edebiliriz. Sonuc: acikcasi bukadar büyük bir evrende bizlerden baska bir valigin olmadigina, hic ihtimal vermiyorum.

- Evren cok yasli (Alt): bilim adamlari evrenin var olmaya basladigi anin (Büyük_Patlama) yaklasik 13 Milyar sene önce gerceklestigini belirtiyor. Dünya'nin yasi ise yaklasik 4,6 Milyar sene olarak belirtilmis. Bukadar büyük bir zaman periyodunda kim bilir neler olmustur neler .

- Bazi gercekler var: bilim adamlari durmadan birseyler arastiriyor, bize bunlar ilk görünüste belki pek yansimayabilir, ama var oldugunu bilmek gerekir. Örnegin yer cekiminin gücü nekadar yüksek olursa veya hareket halindeki hizimiz nekadar yüksek olursa zaman bizim icin okadar yavas akiyor. Bu pek gercekci gelmeyebilir ilk basta ama mesela Avrupada Amerikalilarin GPS sistemine rakip olabilecek bir sistem kuruluyor. Bir belgeselde kullanilan uydularin ve dünya üzerindeki alicilarin (navigation sistemi) yerinizi saati karsilistirarak yaptigini belirtiklerini gördüm. Bu uydularin hizi dünyadaki alicilardan hizi cok daha fazla, okadar cok hizliki uydular, zaman onlar icin daha yavas irerliyor. Ve bilim adamlarinin bizlere vermis oldugu formüllerle bu farki yani zamanin farkli akmasi, sistemin calismasi icin hesaplamak gerekiyor. Bunun uzaylilarlar var olup olmamasiyla ne alakasi var?: Aslinda yok. Benim demek istedigim bukadar gerceklerin oldugu yerde sadece insanlarin var olduguna hic inanmiyorum.

Bunun gibi daha bircok nedenler var ama fazla konuyu dagitmayayim. Son olarak sunuda belirtmek istiyorum. Uzaylilari bulmak icin, cok para ve vakit harcaniyor.

Hayirli pazarlar herkese.

Saygilar
    Skyline37
    Konu Skyline37 tarafından (25 Eylül 2016 Saat 09:03 ) değiştirilmiştir.

34. 2 kişi Skyline37 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    102
    30 mesaja 39 teşekkür aldı
    Evet var Benim Komşum.

36. Mossad üyemize teşekkür edenler:

Saygiyla Aniyoruz 01.01.2018
    Ettiği Teşekkür
    308
    231 mesaja 455 teşekkür aldı
    Uzaylida var cin var peri var bu dunyada tek olmayan sey insan yok bu dunyada onlarda arada bir gorundugunde aninda gommeye calisiyor diger uzaylilar insan yaratiklari fazla gorunmuyor dunyada uzaylilarla seytanlarin cinlerin fazlaligindan korkuyor onun icin ortalarda fazla gorunmuyorlar arada gorunen insanlarda zaten lafla saldirilarla uzaklastiriliyorlar bu dunyadan bu dunyada zaten onlarin dunyasi.

38. gamberoglu2000 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye tolgahamburg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    301
    213 mesaja 428 teşekkür aldı
    Allah uzun ömür versin,Güldürdün Gamberoglu2000

40. 2 kişi tolgahamburg üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)