Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Microsoft Advertising Kredi Kartimdan 1500 Eur cekmis

Üye
    Ettiği Teşekkür
    20
    3 mesaja 3 teşekkür aldı

Microsoft Advertising Kredi Kartimdan 1500 Eur cekmis

Selamlar ve Saygilar,

Baslikta belirttigim gibi Kredi Kartimdan 2 seferde 1500 Eur cekildigini fark ettim aradan 3 Hafta gecti
    microsoft advertising ne oldugu hakkinda biraz arastirdim tam olarak anlayamadim,Kontomdan para cekildiyse nedenbanaBanka Sms yada bildirim yollamadi?
    115 güne kadar zamanim var oldugunu okduum zurückerstatten hakkinda...ama ben yine bunun neden nasil oldugunu anlamaya calisiyorum?Micorosoft ile alakali softwaremi aldim ? dogrusu ben Microsofta Kredi karti bilgilerimi vermedim

yardimci olurmusunuz?
    sayet konuyuda yanlis yereactiysam simdiden özür diliyorum kafam cok karisik suan

sihhat afiyetler dilerim.

2. Sponsor Reklam
    Moderator bambumbam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya/Frankfurt am Main
    Ettiği Teşekkür
    394
    429 mesaja 1,263 teşekkür aldı
    Geçmiş olsun,

Yapacağınız sey bence su
    Strafanzeige ve Microsoft ile irtibata geciniz.

https://answers.microsoft.com/de-de/...3-095c4d4f79ff

Rufen Sie die Microsoft-Website "Kontakt" auf:

http://support.office.com/home/chat

1. Geben Sie "unbekannte Gebühr" ein und klicken Sie auf Hilfe erhalten.
    2. Klicken Sie unten auf der Seite auf Anmelden und Support kontaktieren.
    3. Melden Sie sich mit Ihrem Microsoft-Konto an.
    4. Wählen Sie unter Produkte und Dienste Microsoft 365 und Office-Option aus.
    5. Wählen Sie unter Kategorie die Option Abonnement verwalten aus.
    6. Klicken Sie auf "Mit einem Supportmitarbeiter chatten".

Bi deneyin İnşallah çözersiniz

4. 2 kişi bambumbam üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,644
    1,616 mesaja 3,318 teşekkür aldı
    Banka sana bildiri gondermez..sen biildirimleri acacaksin..her aktivitäte de sana bildiri gelecek..simdi yeterli onlem almadin gibi ivirzivirla kafani sisirirler..

Üye
    Ettiği Teşekkür
    20
    3 mesaja 3 teşekkür aldı
    Alıntı webci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Banka sana bildiri gondermez..sen biildirimleri acacaksin..her aktivitäte de sana bildiri gelecek..simdi yeterli onlem almadin gibi ivirzivirla kafani sisirirler..
    Usta bunun Ofifce 365 ile alakasi varmi demek istiyorsun?ofice 360 windowsla yükleniyor zaten ama ben satil falan almadim.

7. L-1011 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,644
    1,616 mesaja 3,318 teşekkür aldı
    Valla bildigim kredi kartini akladiysalar veya online kontonuz, her ihtimal cekilen miktar sana aninda bildiri olarak gelmesi lazim..ve sen aninda app uzerinden kontonu veya kredi kartini kitliyorsun..
    Mesela dun aksam musluk alacaktim,linki kopieren yaptim,direk crome sayfasi ve benim bankanin sayfasi acildi..oysa ben crome kullanmadigim gibi sayfadada kendinizi tanitin diye bildiri geldi..demek biseyler var..ben her iki gunde bir web sayfasini komple silip verlauflari siliyorum arti bu cepe onleine yuklemeden cebi hardreset yapip sifirladim,,hic crack app yok..onlari yedek tele yukledim..
    Yani bukadar onleme ragmen genede biseyler donuyor..
    Bundan 3 ay evvel bankadan mail geldi suphelendim,,bankayi aradim,,bu virus dediler ve musterilere uyari mesaji gonderdiler..bu aralar uckagitcilar cogaldi..
    Hafta sonuda pc yi formatlayip win7 cektim..
    En fazlada bu girdigimiz iptv crack prog ve indirdigimiz server linklerinden bulasiyor..
    Tw,seyirturk,iptv,s.ky modul veya cam,tum bu sacmalikleri sildim ve saf tutksat kullaniyorum..
    Arkadasada tavsiyem yukardaki yazilari dikkate alsin..
    Konu webci tarafından (04 Mart 2024 Saat 17:31 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,294
    4,388 mesaja 9,680 teşekkür aldı
    PC lerde Telefonlarda crackli proğramlar kullanırsanız olacaği budur

Kredi kartınız hacklenir, PC ,Facebook unuz,Instagramınız , kontonuz şifreniz hacklenir

Münkün olduğu kadar "Zweistufige Authentifizierung" kullanın

Cep numaranıza SMS geliyor ancak şifreyi onaylarsanız işlem yapabiliyorsunuz
    Konu hOrOz tarafından (04 Mart 2024 Saat 16:32 ) değiştirilmiştir.

10. 3 kişi hOrOz üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye fantoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    405
    346 mesaja 1,119 teşekkür aldı
    Yapay zeka Gemini ye sordum,cevap verdi
    --------------------------------------------------

Olası Nedenler:

Microsoft Advertising Hesabı: Microsoft Advertising hesabınız varsa, bilinçli veya bilinçsiz olarak reklam bütçesi için kredi kartınızı kullanmış olabilirsiniz.
    Yetkisiz Erişim: Kredi kartınıza yetkisiz erişim gerçekleşmiş olabilir.
    Hatalı İşlem: Nadir de olsa, sistem hatası nedeniyle yanlışlıkla paranız çekilmiş olabilir.

Atmanız Gereken Adımlar:

Microsoft Advertising Hesabınızı Kontrol Edin: Bir Microsoft Advertising hesabınız varsa, hesabınıza giriş yaparak son işlemleri ve reklam bütçenizi kontrol edin. Bilmediğiniz veya onaylamadığınız bir işlem görürseniz, derhal Microsoft Advertising ile iletişime geçin.
    Kredi Kartı Bilgilerinizi Kontrol Edin: Kredi kartınızın son zamanlardaki işlemlerini kontrol edin ve Microsoft Advertising'e ait herhangi bir şüpheli işlem olup olmadığını inceleyin. Şüpheli bir işlem görürseniz, bankanızla iletişime geçerek kartınızı iptal edin ve yeni bir kart talep edin.
    Microsoft Advertising ile İletişime Geçin: Sorununuzu detaylı bir şekilde anlatarak Microsoft Advertising müşteri hizmetleri ile iletişime geçin. Hesap bilgilerinizi ve işlemlerin detaylarını paylaşarak sorunun kaynağını ve çözüm yollarını öğrenin.

Geri Ödeme:

Microsoft Advertising'e göre, 115 güne kadar geri ödeme talep etme hakkınız var. Geri ödeme talep etmek için Microsoft Advertising müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz ve gerekli belgeleri sunmanız gerekir.

Banka Bildirimi:

Bankanızın kredi kartı bildirimlerini kontrol edin. Bazen bankalar, yurt dışı işlemleri için ek bir güvenlik önlemi olarak SMS veya e-posta bildirimi gönderebilir.

Microsoft ile İlgili Yazılım:

Microsoft'tan herhangi bir yazılım satın aldıysanız, satın alma işlemi sırasında kredi kartı bilgilerinizi girmiş olabilirsiniz. Satın alma geçmişinizi kontrol ederek bu işlemin kaynağını bulabilirsiniz.

Kredi Kartı Bilgilerinin Paylaşımı:

Kredi kartı bilgilerinizi asla güvenmediğiniz kişilerle veya web siteleri ile paylaşmamanız önemlidir. Microsoft'a ait olduğunu düşündüğünüz bir web sitesinden emin değilseniz, kredi kartı bilgilerinizi girmeden önce Microsoft Advertising müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz önerilir.

Daha Fazla Yardım:

Sorununuzu çözmek için hala yardıma ihtiyacınız olursa, aşağıdaki kaynaklardan yararlanabilirsiniz:

Microsoft Advertising Müşteri Hizmetleri: https://about.ads.microsoft.com/en-u...tising-support
    Bankanızın Müşteri Hizmetleri: Bankanızın iletişim bilgilerini kredi kartınızın arkasında veya bankanızın web sitesinde bulabilirsiniz.
    Tüketici Hakları Dernekleri: Yaşadığınız bölgedeki tüketici hakları dernekleri size yasal haklarınız ve başvuru yolları hakkında bilgi verebilir.

Umarım bu bilgiler sorunun çözümüne yardımcı olur. Sorununuzla ilgili yeni gelişmeler olursa veya daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa, bana tekrar sormaktan çekinmeyin.

Not: Bu bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve yasal tavsiye olarak değerlendirilmemelidir. Yasal haklarınız ve başvuru yolları hakkında detaylı bilgi için bir avukata danışmanız önerilir.

https://gemini.google.com

12. fantoma üyemize teşekkür edenler:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    20
    3 mesaja 3 teşekkür aldı
    Alıntı hOrOz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    PC lerde Telefonlarda crackli proğramlar kullanırsanız olacaği budur

Kredi kartınız hacklenir, PC ,Facebook unuz,Instagramınız , kontonuz şifreniz hacklenir

Münkün olduğu kadar "Zweistufige Authentifizierung" kullanın

Cep numaranıza SMS geliyor ancak şifreyi onaylarsanız işlem yapabiliyorsunuz
    bilmiyordum sagolasin iykide söyledin...kardes akil verme para ver diye söz vardir...benim crackli programim olup olmadiginanasil kanaat getirdin,burda magdur durumunda olan benimmicrosoft degil

Alıntı fantoma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yapay zeka Gemini ye sordum,cevap verdi
    --------------------------------------------------

Olası Nedenler:

Microsoft Advertising Hesabı: Microsoft Advertising hesabınız varsa, bilinçli veya bilinçsiz olarak reklam bütçesi için kredi kartınızı kullanmış olabilirsiniz.
    Yetkisiz Erişim: Kredi kartınıza yetkisiz erişim gerçekleşmiş olabilir.
    Hatalı İşlem: Nadir de olsa, sistem hatası nedeniyle yanlışlıkla paranız çekilmiş olabilir.

Atmanız Gereken Adımlar:

Microsoft Advertising Hesabınızı Kontrol Edin: Bir Microsoft Advertising hesabınız varsa, hesabınıza giriş yaparak son işlemleri ve reklam bütçenizi kontrol edin. Bilmediğiniz veya onaylamadığınız bir işlem görürseniz, derhal Microsoft Advertising ile iletişime geçin.
    Kredi Kartı Bilgilerinizi Kontrol Edin: Kredi kartınızın son zamanlardaki işlemlerini kontrol edin ve Microsoft Advertising'e ait herhangi bir şüpheli işlem olup olmadığını inceleyin. Şüpheli bir işlem görürseniz, bankanızla iletişime geçerek kartınızı iptal edin ve yeni bir kart talep edin.
    Microsoft Advertising ile İletişime Geçin: Sorununuzu detaylı bir şekilde anlatarak Microsoft Advertising müşteri hizmetleri ile iletişime geçin. Hesap bilgilerinizi ve işlemlerin detaylarını paylaşarak sorunun kaynağını ve çözüm yollarını öğrenin.

Geri Ödeme:

Microsoft Advertising'e göre, 115 güne kadar geri ödeme talep etme hakkınız var. Geri ödeme talep etmek için Microsoft Advertising müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz ve gerekli belgeleri sunmanız gerekir.

Banka Bildirimi:

Bankanızın kredi kartı bildirimlerini kontrol edin. Bazen bankalar, yurt dışı işlemleri için ek bir güvenlik önlemi olarak SMS veya e-posta bildirimi gönderebilir.

Microsoft ile İlgili Yazılım:

Microsoft'tan herhangi bir yazılım satın aldıysanız, satın alma işlemi sırasında kredi kartı bilgilerinizi girmiş olabilirsiniz. Satın alma geçmişinizi kontrol ederek bu işlemin kaynağını bulabilirsiniz.

Kredi Kartı Bilgilerinin Paylaşımı:

Kredi kartı bilgilerinizi asla güvenmediğiniz kişilerle veya web siteleri ile paylaşmamanız önemlidir. Microsoft'a ait olduğunu düşündüğünüz bir web sitesinden emin değilseniz, kredi kartı bilgilerinizi girmeden önce Microsoft Advertising müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz önerilir.

Daha Fazla Yardım:

Sorununuzu çözmek için hala yardıma ihtiyacınız olursa, aşağıdaki kaynaklardan yararlanabilirsiniz:

Microsoft Advertising Müşteri Hizmetleri: https://about.ads.microsoft.com/en-u...tising-support
    Bankanızın Müşteri Hizmetleri: Bankanızın iletişim bilgilerini kredi kartınızın arkasında veya bankanızın web sitesinde bulabilirsiniz.
    Tüketici Hakları Dernekleri: Yaşadığınız bölgedeki tüketici hakları dernekleri size yasal haklarınız ve başvuru yolları hakkında bilgi verebilir.

Umarım bu bilgiler sorunun çözümüne yardımcı olur. Sorununuzla ilgili yeni gelişmeler olursa veya daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa, bana tekrar sormaktan çekinmeyin.

Not: Bu bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve yasal tavsiye olarak değerlendirilmemelidir. Yasal haklarınız ve başvuru yolları hakkında detaylı bilgi için bir avukata danışmanız önerilir.

https://gemini.google.com
    Allah razi olsun cok cok ehemmi bilgiler verdin bana...bankayi aradim zerre kadar ilgilenmediler...hirsizliga karsi sigortam olmadigi icin ilgilenmediler

Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,294
    Alıntı L-1011 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bilmiyordum sagolasin iykide söyledin...kardes akil verme para ver diye söz vardir...benim crackli programim olup olmadiginanasil kanaat getirdin,burda magdur durumunda olan benimmicrosoft degil
    Allah razi olsun cok cok ehemmi bilgiler verdin bana...bankayi aradim zerre kadar ilgilenmediler...hirsizliga karsi sigortam olmadigi icin ilgilenmediler
    Usta kredi kartı bilgilerin başkalarınınn eline geçmiş

Ben sana crackli program veya app kullandın demedim, sadece en büyük açıklardan birisi olduğunu ima etmeye çalıştım

Seninde bir yerde açığın vardi bilgilerin ellerine geçmiş

Geçende biri benim O2 hesaptan Iphone15 sipariş etmiş ama fark etmişler hemen kontoyu kilitlemişler

Ben o2 sayfasına giremedim hemen O2 yi aradım dediler Iphone15 sipariş edilmiş o yüzden hesabı kilitledik

Şifreyi filan değiştirin tekrar açılır dediler..

Yine geçende firmanın email serverine ele geçirmişler bütün şifreler yenilendi

Üye
    Ettiği Teşekkür
    20
    3 mesaja 3 teşekkür aldı
    Alıntı hOrOz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Usta kredi kartı bilgilerin başkalarınınn eline geçmiş

Ben sana crackli program veya app kullandın demedim, sadece en büyük açıklardan birisi olduğunu ima etmeye çalıştım

Seninde bir yerde açığın vardi bilgilerin ellerine geçmiş

Geçende biri benim O2 hesaptan Iphone15 sipariş etmiş ama fark etmişler hemen kontoyu kilitlemişler

Ben o2 sayfasına giremedim hemen O2 yi aradım dediler Iphone15 sipariş edilmiş o yüzden hesabı kilitledik

Şifreyi filan değiştirin tekrar açılır dediler..

Yine geçende firmanın email serverine ele geçirmişler bütün şifreler yenilendi

sen diyorsunki bunun farkina varmislar bloke etmisler satis engellenmis...bana benim banka neden herhangi bir bildiri yollamadi ona sasiriyorum..kredi kartimida kaybetmedim sadece iphone da wallete hinzufügen yaptim.ama son zamanlarda sunu farkdettim..benim autzhentifizierung appim sürekli bana uyari verdi girisi validieren yapdiye....yani birileri hotmail mail hesabima girmek istemis...aktif oturumlara bakrtim..cok girmek isteyen birileri vardi hepsi bloke edilmis birtanesine baktim hollandadan girilmis syncronisiert yaziyordu...diger asil sorum banka neden bana cihaz üzerinden haber bildiri yollamadi

Tecrübeli Üye fantoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    405
    346 mesaja 1,119 teşekkür aldı
    Afedersiniz,

Alem puşt olmuş arkadaşlar,kime güveneceksin.

win+r tuşuna basınca çıkan pencereye MRT yazıyorsun,windows un antivirus programı çıkıyor,başlıyor virus aramaya.

Bende öyle yaptım,ama Avast Premium Security birden aramayı durdurdu,ve microsoft Google Crome deki anmelde bilgilerine ulaşmak istiyor,müsade ediyormusun dedi.

Ya işte böyle arkadaşlar,kime güvenecesin?

Size acizane tavsiyem Antivirus programı mutlaka kullanmanız.

Ben 2 tane antivius programı kullanıyorum.

Avast Premium Security ve Kaspersky.

uyumlu çalışıyorlar birarada.

17. fantoma üyemize teşekkür edenler:

Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,294
    Alıntı L-1011 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen diyorsunki bunun farkina varmislar bloke etmisler satis engellenmis...bana benim banka neden herhangi bir bildiri yollamadi ona sasiriyorum..kredi kartimida kaybetmedim sadece iphone da wallete hinzufügen yaptim.ama son zamanlarda sunu farkdettim..benim autzhentifizierung appim sürekli bana uyari verdi girisi validieren yapdiye....yani birileri hotmail mail hesabima girmek istemis...aktif oturumlara bakrtim..cok girmek isteyen birileri vardi hepsi bloke edilmis birtanesine baktim hollandadan girilmis syncronisiert yaziyordu...diger asil sorum banka neden bana cihaz üzerinden haber bildiri yollamadi
    Bankanın seni uyarma yükümlülüğü yok bütün sorumluluk sana ait

Alıntı fantoma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Afedersiniz,
    Alem puşt olmuş arkadaşlar,kime güveneceksin.
    win+r tuşuna basınca çıkan pencereye MRT yazıyorsun,windows un antivirus programı çıkıyor,başlıyor virus aramaya.
    Bende öyle yaptım,ama Avast Premium Security birden aramayı durdurdu,ve microsoft Google Crome deki anmelde bilgilerine ulaşmak istiyor,müsade ediyormusun dedi.
    Ya işte böyle arkadaşlar,kime güvenecesin?
    Size acizane tavsiyem Antivirus programı mutlaka kullanmanız.
    Ben 2 tane antivius programı kullanıyorum.
    Avast Premium Security ve Kaspersky.
    uyumlu çalışıyorlar birarada.
    Usta istersen 20 tane Antivirus kullan ama yamuk sayfalara girersen ve proğram kullanırsan

Bir çok kişi illegal crackli Window veya Office kullanıyor.

Bunları crakc yapan proğramların arka plan da ne yaptığını hangi bilgileri gönderdiğini bilen yok

EBAY de 5-10€ ya legal serial satıyorlar

Senin yaptığın MRT yi bende yaptım

Hiç bir şey istemedi

Sanırım Windows u e-mail ile kayıt yapmadın o yüzden senden mail adresini istedi

Bakın benim outlook hesabına nereleden girmeye çalışmıslar

Konu hOrOz tarafından (05 Mart 2024 Saat 14:26 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)