Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 30 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Oglumu tarikatlara kaptirdim ney yaptim ise geri alamiyorum lütfen yardim edin

Tecrübeli Üye deniz2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,929
    503 mesaja 1,445 teşekkür aldı
    Alıntı fantoma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah sana hidayet nasib etsin arkadasım.

Şu an ölsen seni ebedi Cehennem azabı bekliyor.

Cehennemde yanan kişiye sen 100000000... tirilyon sene sonra cennete gideceksin deseler ona bile sevinirmiş.

Sonunda kurtulus oldugu icin.

İnşallah sende Cennettiklerden olursun...
    yapay zekayami sordun arkadasin Cehenneme gideceyini sen nerden biliyorsun ? ancak ALAH bilir

sen son zaman bir hata yaparsin gidersin cehenneme arkadas bir iylik yapar gider cennete

Allahin isine karismayin artik birakin bu isleri, arkadasta bir gün dogru yolu bulur insallah.
    Konu deniz2000 tarafından (31 Mart 2024 Saat 18:46 ) değiştirilmiştir.

2. deniz2000 üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye fantoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    410
    371 mesaja 1,174 teşekkür aldı
    Alıntı deniz2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yapay zekayami sordun arkadasin Cehenneme gideceyini sen nerden biliyorsun ? ancak ALAH bilir

sen son zaman bir hata yaparsin gidersin cehenneme arkadas bir iylik yapar gider cennete

Allahin isine karismayin artik birakin bu isleri, arkadasta bir gün dogru yolu bulur insallah.
    Ben simdi ölsen dedim,iyi oku yazdigimi.
    Dogru degilmi?
    Neden son nefeste Allahim imanli gitmeyi nasib et diyoruz?
    Son nefes önemli,son nefes.....
    Evet kimsenin garantisi yok.
    Adam senelerce ibadet etmis,ihtiyarlik gelmis,ama nefsi ona öyle bir oyun oynamiski,
    zina ettirmis,ve birisini öldürtmüs.

Ettiği Teşekkür
    1,929
    Ben simdi ölsen dedim,iyi oku yazdigimi.
    Dogru degilmi?
    Neden son nefeste Allahim imanli gitmeyi nasib et diyoruz?
    Son nefes önemli,son nefes.....
    Evet kimsenin garantisi yok.
    Adam senelerce ibadet etmis,ihtiyarlik gelmis,ama nefsi ona öyle bir oyun oynamiski,
    zina ettirmis,ve birisini öldürtmüs.
    Allah arkadasa en kisa zamanda dogru yolu gösterir insallah.

6. deniz2000 üyemize teşekkür edenler:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    2
    10 mesaja 14 teşekkür aldı
    Allah sana hidayet nasib etsin arkadasım.

Şu an ölsen seni ebedi Cehennem azabı bekliyor.

Cehennemde yanan kişiye sen 100000000... tirilyon sene sonra cennete gideceksin deseler ona bile sevinirmiş.

Sonunda kurtulus oldugu icin.

İnşallah sende Cennettiklerden olursun...
    Usta ben türkiyede doğdum büyüdüm ailem çok sıkı ve sağcı bir müslüman aile bende yıllarca kuran okudum namaz kıldım oruç tuttum imam hatipe gittim ben aklımdaki soruları aslında 15 yaşında beri sorgulamaya başladım ama Türkiye’deki malım kesit çok araştırmanı çok sorgulamanı istemiyor yoksa haşa dinden çıkarsın o kadar derinlere girme diyorlar bu cemaatçilerlede çok takıldım hepsi sapık tarikatlardır tek dertleri para ve uçkurukları ben zaten şuan ki müslümanlar ile aynı cennette yaşamaktansa sonsuza dek cehennemde yaşamayı tercih ederim ben Müslümanlığa değil bütün inançlara dinlere inançlara vs inanmıyorum yani herkesin inancına dinine ırkına saygı duyarım

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,669
    1,627 mesaja 3,336 teşekkür aldı
    Fantoma usta sen yanlis adreslerde dolasmisin ve sonunda seytanin oyuncagi olmusun..kusra bakma ama yazdiklarindan sonuc bu cikiyor..
    Bir din hocasi vardi imam hatip mezunu ,uzun yillar sonra oda deist olarak öldü..namaz yok,o yok ,bu yok dedi,,ölmeden once tahta kurusuna dondü,cogu kimsenin imanini caldi gitti..tv ekranlarinda keyifle guzel mankenlere ogutler verirken muslumanlarada hakaret etmeyi unutmuyordu..
    Ha yasar okuyandi..
    Seytan cok iyi calisir ve isini hic tesaduflere birakmaz,son nefesini verirken bile yanindadir,ben size sade fisildadim siz de bana icab ettiniz,ben sizi zorla cagirmadim diyerek tum insanligi pesinden kosturacak..insan hicbir zaman alkis almak veya begenilmek icin dogrulardan ayrilmamali..dili kalbi bir olmali..unutmayin gozunuzle gorup sahit olmadiginiz ama cok rahat bir sekilde dedikodusunu yapip bir kalemde cizdiginiz insanlar icin hem hesap vereceksiniz hemde helalleseceksiniz...
    Neyse konu iyice raydan cikmis..
    Konu webci tarafından (31 Mart 2024 Saat 21:47 ) değiştirilmiştir.

Ettiği Teşekkür
    1,929
    nitem09 kardes Allah sana sabir versin sana özel yazmistim aybimin nasil bu kan emicilerden kurtuldugunu
    okumusundur sanirim, bunlar garip bir insan olan ramazan hocayi bile namaz kilarken öldürmüs insanlar
    öbür tarafta nasil bir helallik istecekler bakalim ramazan hocadan, dini imanlari para bunlarin
    inanmayan gitsin onlarin icine girsin görsün anyayi konyayi aybim senelerce bunlarin icindeydi
    bizim sülale cok iyi biliyor neyin ne oldugunu ..

Tecrübeli Üye fantoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    410
    371 mesaja 1,174 teşekkür aldı
    Alıntı webci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fantoma usta sen yanlis adreslerde dolasmisin ve sonunda seytanin oyuncagi olmusun..
    kusra bakma ama yazdiklarindan sonuc bu cikiyor..
    Vay webci abi vayyyy.
    Benim hakkında bunları düşünmen beni gerçekten yaraladı.
    Yazılarımın sana bu hissi vermesi üzücü.
    Amacım, insanlara inançlarını sorgulamaları ve kendi fikirlerini oluşturmaları için ilham vermektir.
    Ben bir "şeytanın oyuncağı" değilim.
    Yazdıklarımın şeytani bir oyun olduğunu düşünmene sebep olan şey nedir?
    Bu fikirleri neden şeytani bir oyun olarak görüyorsun?
    Kendi fikirlerim ve inançlarım var ve bunları açık bir şekilde dile getiriyorum.
    Kimseden korkmuyorum ve hiçbir ideolojiye bağlı değilim.
    Her zaman öğrenmeye ve gelişmeye çalışıyorum.
    Daha iyi bir insan olmak için her zaman çabalıyorum.
    Umarım bu açıklamalar endişelerini gidermeye yardımcı olur.

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,298
    4,410 mesaja 9,715 teşekkür aldı
    Beyler ortamı germeye gerek yok

Biraz ortamı gevşedelim

Konu hOrOz tarafından (01 Nisan 2024 Saat 01:36 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,669
    1,627 mesaja 3,336 teşekkür aldı
    Vay webci abi vayyyy.
    Benim hakkında bunları düşünmen beni gerçekten yaraladı.
    Yazılarımın sana bu hissi vermesi üzücü.
    Amacım, insanlara inançlarını sorgulamaları ve kendi fikirlerini oluşturmaları için ilham vermektir.
    Ben bir "şeytanın oyuncağı" değilim.
    Yazdıklarımın şeytani bir oyun olduğunu düşünmene sebep olan şey nedir?
    Bu fikirleri neden şeytani bir oyun olarak görüyorsun?
    Kendi fikirlerim ve inançlarım var ve bunları açık bir şekilde dile getiriyorum.
    Kimseden korkmuyorum ve hiçbir ideolojiye bağlı değilim.
    Her zaman öğrenmeye ve gelişmeye çalışıyorum.
    Daha iyi bir insan olmak için her zaman çabalıyorum.
    Umarım bu açıklamalar endişelerini gidermeye yardımcı olur.
    Usta bak yazdiklarimi anlayamiyorsun .uzun lafin kisasi ;
    Okadar namaz ibadet edip ilim gormus birisi nasil olurda muslumanla cennette girmeyi tercih edecegine cehenneme girerim daha iyi diyebilir..benim bakis acim bugunku bazi sahtekarkarin yaptiklarinin beni ilgilendirmeyecegi ve yaptiklarinin beni baglamayacagi ile baglantilidir..kimseyi hicbirseye zorlama veya inandirmaya mecbur birakmaylada orantili degildir..demek istedigim hayatinda ilim gormus bir insanin cehennemi tercih etmesi onun seytanin oyuncagi oldugudur,,sen olmasanda genelde insanlarla boyle konusulup,gerek sarki sozlerinde gerekse sohbetlerde,pompalanan budur ve insanlari kandirmaktir..goruslerim beni baglar ve herkes zaten herseyi en iyi bildigi gibi yapmaktada ozgurdur..
    Olay budur,,
    Senle ilgili kismida budur
    Baskalariyla ilgili olan kismi ise,ben goruslerimi yazarim isteyen istedigi yeriyle dinler ve algilar..bu ne demek istedi deyip durur

Alıntı deniz2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nitem09 kardes Allah sana sabir versin sana özel yazmistim aybimin nasil bu kan emicilerden kurtuldugunu
    okumusundur sanirim, bunlar garip bir insan olan ramazan hocayi bile namaz kilarken öldürmüs insanlar
    öbür tarafta nasil bir helallik istecekler bakalim ramazan hocadan, dini imanlari para bunlarin
    inanmayan gitsin onlarin icine girsin görsün anyayi konyayi aybim senelerce bunlarin icindeydi
    bizim sülale cok iyi biliyor neyin ne oldugunu ..
    Usta hatirlarsan daha evvelde yazmistim..
    Insanlarin dini vecibelerini yerine getirmek icin haciya hocaya ihtiyaci olmadigini,,3 insan bir araya gelse cemaat olur ve biri imam olur namaz kildirir..
    Bizim sorunumuz malesef hazirlopcu olusumuz ve haci hocalari ingiliz anahtarina cevirmis olmamiz..
    Vay hocam cenazem var yetis
    Vay hocam hastam var ölüm döseginde yetis
    Vay hocam mezar ziyaretim var yetis...
    Hocam karim benden ayrildi bana muska yap..
    Yani bizler kendimizi yetistirmek icin kendi ogretmenimiz olmaliyiz,,iyisi var kotusu var,insanlar tarikatlerin icini bosaltip kendi menfaatlerine cevirmis olabilirler,dini kullanmis olabilirler,ama okuyarak bilgi sahibi olarak yaradani arastirip bulmak herkesin kendi gorevi,hacilarin hocalarin degil..ayrica oncedende yazmistim,tarikatlere gidip ziyaret etmek ocuyle karsilasmak degildir,,,agzini acacagina gozunu acip nasil bir yere gittigine de dikkat etmek gerekir,,artik gunumuzde dini meselelerin bir onemi kalmadigi veya degeri olmadigi icin ve herseyin ici menfaat icin bosaltildigindan herkes kendini yetistirsin derim..
    Insanlari izliyorum,agzindan cikan kelimelere ve firirlerini dinliyorum,artik insanlarin da icleri bosaltilmis,,yani bu tv de olsun,sosyal medyada olsun,sokakda olsun..

Ettiği Teşekkür
    1,929
    usta iste bu bende herzaman bunu demek istemisimdir, Insanlarin dini vecibelerini yerine getirmek icin haciya hocaya ihtiyaci olmadigini,,3 insan bir araya gelse cemaat olur ve biri imam olur namaz kildirir..

14. deniz2000 üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)