Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: [soru] - ucuz araba sigortasi

Tecrübeli Üye MEGAbond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    NRW
    Ettiği Teşekkür
    2,608
    474 mesaja 1,219 teşekkür aldı

[soru] - ucuz araba sigortasi

arkadaslar golf5 kombi 1900 motor 105 ps diesel 2008 model aracimi,, senelik 12000 km olarak sigortalatmak istiyorum.

online olarak en ucuz nerde sigortaliyabilirim. sadece haflicht olarak yapicam,,teil kasko full kasko gerekli degil.

Zu1 Zu2
    0603 ALD

yönlendirmeleriniz ve yardimlariniz icin simdiden tsklerimi sunarim.

saygilarimla.
    Konu MEGAbond tarafından (14 Mayıs 2023 Saat 16:52 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,298
    4,413 mesaja 9,721 teşekkür aldı
    Usta sigortada en pahalı arabayı seçmişsin.

Bende aynı araba aynı motor dizel vardı.

Önceden Opel Astra vardı.

Sigortacıya gittiğimde şok uğradım

Tam aradaki fark 150-200€ du.

Sigortacıya sordum dediki sigortada en pahalı aracı almışsınız.

6 ay sonra Sigortayı değiştim.

Sanırım o zaman Cosmos Direkte geçmiştim

4. hOrOz üyemize teşekkür edenler:

Nereden
    NRW
    Ettiği Teşekkür
    2,608
    Alıntı hOrOz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Usta sigortada en pahalı arabayı seçmişsin.

Bende aynı araba aynı motor dizel vardı.

Önceden Opel Astra vardı.

Sigortacıya gittiğimde şok uğradım

Tam aradaki fark 150-200€ du.

Sigortacıya sordum dediki sigortada en pahalı aracı almışsınız.

6 ay sonra Sigortayı değiştim.

Sanırım o zaman Cosmos Direkte geçmiştim
    benim olay biraz karisik ustam,,kariksikliktan cikmaya calisiyorum...2 arabayi zaten ödüyorum sorunsuz,,bu arabada daha önceden acikti,,motor sikintisindan dolayi,,6 ay kapatmak zorunda kaldim..sonrada actirmak istedigimde,,benim ilgili allianz filiale kapanmis,,yani adam doymus ve birakmis,,uzun zamandan beride ondaydim,,,

yaninda calisan adamlara,,,müsterilerini paylastirip,,kenara cekilmis,,,buna bende dahilim tabiki,,,,

bu sene ocak ayinda 24 ünde,,,,,,,, salliyorum,alex denen calisaniyla kontaga gectim,,,cünki beni o kiseye aktarmis,,,anlastik,,50 küsür euro ya tam hatirlamiyorum su an fiyati,,,icinde teil kasko var bis 150 ya kadar,,,schutzbrif var,,ve 12000 km üzerinden,,tamam dedim anlastik. bana eVb numarsini email ile yolladi,,bende gittim arabayi strassenverkersamttan actirdim.

arabanin kagidini ve km sini yazip emaile yolladim,,,,beklemeye gectim.,,baktim benden ne para kesilir nede bir cevap var.,,,bu arada bende biraz sallandim yalan degil,,o da benim hatam,,,telefona cikan adam telefonlara cikmiyor,,telesekreter e baglaniyor,,,su an müsait degilim,,adinizi ve telefonunuzu söyyleyyin ben size geri dönücem diyor...mealbox a konusuyorum,,bekliyorum,,,ne arayan var ne soran var,,emailede cevap yok,,adam sanki ya öldü yada yogun bakimda yatiyor,,hicbir reaksiyon yok adamdan.

dükkanida kapali duvar,,,

sonra allianz beni strassenverkersamat a sikayet etmis,,,92.80 euro ceza kesmisler.

baska aillianz büroya gidiyorum,,bana cözüm bulun adam piyasada yok diyorum,,biz bir sey yapamayiz siz o kisinin müsterisisiniz diyor,,einfach sizi alamayiz diyorlar.,,,gelde kafayi yeme,,,

bir cok sigortam allianz ta her ay da düzenli ödemelerimi yapiyorum,,,allianz hotlineyi ariyorum derdimi anlatiyorum,,,diyolar tamam,,,sizin bu olayinizi,,yapmis oldugunuz filialeye ulastircaz diyorlar,,hic bir sonuc yok,,,iki sefer derdimi farkli farkli kislere anlatmaktan yoruldum artik.

herneyse uzun lafin kisasi, bu arabam icin makul fiyata sigorta ariyorum,,allianz dan umudumu kestim cünki.

bayagi uzun oldu,,hakkinizi helal edin.

Tecrübeli Üye deniz2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,929
    503 mesaja 1,445 teşekkür aldı
    ustam ben bunlari tavsiye ederim Die Huk-Coburg ist im Unterschied zur Huk24 keine Direktversicherung, sondern eine Filialversicherung. Das bedeutet, dass sie Filialen mit persönlichen Ansprechpartnern vor Ort hat. Da die Huk24 eine reine Online-Versicherung ist und sich dadurch Geld spart, kann sie günstigere Tarife anbieten als die Huk-Coburg.

7. 2 kişi deniz2000 üyemize teşekkür etti:

Nereden
    NRW
    Ettiği Teşekkür
    2,608
    Alıntı deniz2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ustam ben bunlari tavsiye ederim Die Huk-Coburg ist im Unterschied zur Huk24 keine Direktversicherung, sondern eine Filialversicherung. Das bedeutet, dass sie Filialen mit persönlichen Ansprechpartnern vor Ort hat. Da die Huk24 eine reine Online-Versicherung ist und sich dadurch Geld spart, kann sie günstigere Tarife anbieten als die Huk-Coburg.
    ek bilgi olarak eyvallah ustam

9. 2 kişi MEGAbond üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)