avrupadaki polislerin oturmakdan baska isleri gucleri yok ne isleri olacakki

Alıntı selim16510 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bu kanun yeni degil bayadan beri var bltzer app bende kulniyorum tabiki cezasi var herhalde polis kontrol edince smartpohe kapaticaksin. polisin hic bir hakki yok senin smartpohe alip kontrol etmeye tabi blitzer app acik görürüse o zaman hic affetmez cezayi yazar o kadarina herkes düsnmesi lazim . 1-2 kere polis durdurup benide kontrol ettiler blitzer app acikdi aninda smartpone kapatim sirf ehliyeti ve arabanin ruhsatini ve alkol icdinmi diye sordular ondan sonrada cekip gidiler. ben blitzer.de bu appi sürekli kulaniyorum simdiye kadar hic bir sey olamdi polisler sanki bilmiyormu herkes bu applari kulandigini navigationda var blitzer warner o kadar kolay degil yakalamalari alman polisin bence daha önemli isleri var onlami ugrasicaklar blitzer app kulniyorlami diye arabasi olanlar. zaten bu son terör olaylarindan dolayi belcikdaki belcika fransa
ve simdi bilmiyorum mültecleirden doylai avusturya sinirida kontroler var. radyoda haberlerde söylerdler polisler hep mesai yapiyorlar diye polis azmis yetmiyormus diye ama tabi eger biltzer app kulaniyorsan dikkat ediceksin.