Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Izmir Flughafen araba kiralama

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,280 teşekkür aldı
    Fiyatdan ziyade arac fullkoskolumu diye bakacaksin. Biraz uygun olabilenlerde araba farlari, teker ve cam gibi seyler full kasko olmayanlarda sana ayit birsey olursa.

Hangi araba kiralama yeri olursa olsun mafya.

Cizgi olsun, baskasi olsun, bir kere imzalamadan önce sartnameleri görmek istedim. Vermediler. Islerine gelmiyor. Ancak imza atarken okuyabiliyorsun.

Birde Türkiye'de arac sigortalari karsi tarafin tüm masraflarini ödemiyor sen suclu olunca. Ama bu araba kiralama sirketlerinden kaynaklanmiyor. Babamin kendi arabasi var Türkiye'de. Zorunlu trafik sigortasini okudum. O kadar gülünckü ödedikleri, herkes bunu bilse hic bir gurbetci arac kiralamaz Türkiye'den.

check24'den kiralarsan ekstra farki icin Alman Allianzda sigorta yapiyor.

Erboy falan hepsi ückagitci.

Bak Erboy'un kiralama kosullarinda sayfasinda ne yaziyor:

4.13. Kiralanan araçta hasar ve/veya arıza oluşması halinde aracın, güvenli ve zararı arttırmayacak şekilde yetkili servise ulaştırılmasından KİRACI sorumludur. Aracın servise ulaştırılması aşamasında, ERBOYCAR çağrı merkezi olan 0850 255 0 255 numaralı telefonlardan veya ERBOYCAR ofislerinden destek alması halinde, çekici maliyeti de KİRACI tarafından ödenecektir.

Türkcesi: Araba yolda kalirsa cekici masarafi sana ait.

Yine Erboy'dan örnek:

f.Çarpışma veya devrilme dolayısıyla araçta meydana gelebilecek hasarların tamiri nedeniyle oluşacak masraflar ve KİRAYA VEREN’in üçüncü şahıslara ödemekle sorumlu olacağı tüm ferileri ile birlikte maddi ve manevi tazminatlar,

Araba ile kaza yaptin ve sen suclusun. Arabanin yatma parasini Erboy'a ödeyeceksin.

10 yil önce baya bir arastirmistim. Papagancar en dürüst gelmisdi bana. Tabiki basina gelince belli olur. Sen yazinca baktim simdi. Papagan car kira kosullari öze ve kisa sayfasinda, Erboy'unki yukarida yazdigim gibi. Tabiki kimsenin icine girmedigimiz icin bilemeyiz.
    Konu Birbey 3.0 tarafından (27 Temmuz 2023 Saat 22:52 ) değiştirilmiştir.

2. 2 kişi Birbey 3.0 üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)