Selam arkadaslar daha evvel durumula ilgili paylasimlar yapmistim

Ben erwerbsminderungsrenteye basvurmustum 2 ay evvel, %80 engelli kimligimde var , 6 yildir kanserle mücadele ediyordum zaten defalarca ameliyat kemoterapi radyoterapi almistim son 1 yildir iyiydim,

bikac aydir safra agrisi ile basladi, almanyada kanser tedavisi oldugum hastahanede durumu anlattim karnimda agri oldugunu sirtüstü uzanamadigimi uyuyamadigimi anlattim ama ilgilenmediler, ev dokotruna git dediler,, Bende ev doktoruna durumu anlattim beni ultrasona yolladi sonuc safra kesesinde 1,5 cm büyüklügünde nerdeyse birisi zeytin büyüklügünde ikincisi zeytin cekirdegi büyüklügünde iki Taş oldugunu söyledi, o zamanda agrim cok siddetli degildi,

Türkiyeye ailemin yanina geldim , 1 hafta gecmeden agri sanci cogaldi ve acilen özel bir hastanede ameliyat olmak zorunda kaldim. Safra kesesi ve taslar tamamen alindi,

Ancak bugüb 18 gün gecti bu sürecte agrim dinmedi tam aksine dahada cogaldi, tekrar PetCT cektirfim ultrsson cektirdim doktor akcigerden süphelendi ve parca aldi.

Ve bugün sonucu ögrendikki kanser akcigerime metastas yapmis..

Ben suan Tükiyedeyim ve tedavime burda devam etmek istiyorum. Cünkü almanyada kimsem yok yanlizim zaten emekliye basvurup temelli dönmek itiyordum ,

Bikac sorum olacak ,

Aceba Almanyada Aok benim kanser tedavimi karsilarmi?

Türkiyeye TA/11 belgesi almadan gitmistim ve safra ameliyatimi acil olmak zorunda kaldim bu yüzden nakit ödedim..

Safra ameliyati icin Türkiyede özel hastahaneye toplam 42 bin TL ücret ödedim bunu Aok geri ödermi faturam aldim.

PETct ultrason muayene ve pataloji kanser testi icinde 20 bin TL ödedim.

Bu harcamalari Aok dan alma sansim varmi,

Herkeze saglikli bir ömür dilerim

SM-N960F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi