Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

Toplam 142 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Vestel Bayisinde Aldigim ürün ile alakali yasadigim sorun.!

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye deniz2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,959
    508 mesaja 1,473 teşekkür aldı
    Alıntı Şafak74 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bundan 20 yıl önce Müstakil Ev yaptırdım, Heizung Gas Sistemi Wärmebehälter değişmesi lazım,. kaçtane Heizung cuya gitdim kimse gelmiyor kim yaptıysa o gelsin diyor Ben şimdi nerden bulayım ilk yapanı... eee Başka Heizung Şirketi gelirlerse Komple Heizung Sistemini değiştirirlz diyorlar gelen de hiç acımasız Fiyatları çok yüksek 15 bin euro dan başlıyor yanlız Gas Brenner rin değişmesi Adamların bir iki Saat çalışması 400,- eurodan başlıyor Ellerine bir düşmeyin hiç acıma duyguları yok

Birde Konuya, Almanya Türkiye kıyaslaması yaparsak

senin yorumuna yorum yaptim

40 Senedir Terörle uğraşan bir Türkiye
    Birkac Sene öncesi Darbe yapılan bir Türkiye
    Milyonlarca Mülteciyi barındıran bir Türkiye
    2 Sene dir Covid Salgını ile mücadele eden bir Türkiye
    gecen sene Karadeniz de Büyük Sel Felaketi yaşan bir Türkiye
    daha yeni unutamadığız Hatay cevresi Depremi Türkiyenin üçte biri yıklan bir Türkiye

tmm beğenmediğimz yanlışlıklar var Türkiyemizde ( Benimde rahatsız olduğum fazla Mülteci sayısı) gibi

Bukadar olayları Almanya yaşasaydı ne olurdu?
    40 Senedir Terörle uğraşan bir Türkiye diyorsun, isteseler hemen bitirirler bitirirseler kimin üstüne politika yapicaklar secilmek icin insanlari nasil kandiricaklar?

Birkac Sene öncesi Darbe yapılan bir Türkiye diyosun, darbeyi yapanlara destek cikan araplarla pasta kesmedilermi ?

Milyonlarca Mülteciyi barındıran bir Türkiye diyorsun, bilerek bunlari para karsiligi doldurmadilarmi?

2 Sene dir Covid Salgını ile mücadele eden bir Türkiye diyorsun, Covid Salgını bütün dünya yasadi en az yasiyan türkiyedi?

gecen sene Karadeniz de Büyük Sel Felaketi yaşan bir Türkiye diyorsun, dere Yataklarina ev yaptirirsan izin verirsen birgün olacagi buydu

daha yeni unutamadığız Hatay cevresi Depremi Türkiyenin üçte biri yıklan bir Türkiye diyorsun,

abd nin deprem gemisi denizlerimizde cirit atti istanbulumu yoksa hatay cevresinimi

yikayimmi dedi karar hatay ve cevresi oldu döndü dolasti tekrar istanbula geldi demir atmadimi 10metrelik abd bayragini sallandirmadimi?

istanbulda tehlikede.

burda almanyada bu olaylar yasanmadigi icin bilemeyiz yorum yapamayiz

not : Şafak74 kardes benim icin su andaki politikacilar hepsi dahil 5 para etmez
    insallah bir gün aslanlar gibi masaya vuran bir genc nesil ortaya cikar insallah
    devletimiz tehlkede ..
    Konu deniz2000 tarafından (24 Ağustos 2023 Saat 21:18 ) değiştirilmiştir.

2. deniz2000 üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)