Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

Toplam 142 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Vestel Bayisinde Aldigim ürün ile alakali yasadigim sorun.!

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Moderator mxm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,736
    2,398 mesaja 6,439 teşekkür aldı
    Demokrasi nedir diye sorsak cevap veremeyecek bir insan kalkmis burada "Ülkemizi kötülemeyin" diyor. Ayni kisi gecmisteki yönetimin ne kadar kötü oldugunu söyleyip aninda kendisiyle celiskiye düsüyor ama farkinda degil cünkü siyaset gözünü karatmis.
    Eski yönetim dedigi sey de nedir?
    1950 den önce CHP tek partiydi, bu partinin icinde yüzlerce Menderes vardi, Menderes de zaten CHP milletvekiliydi. Sonrasinda cok partili dönem basladi, sene 1950, Menderes kendi partisini kurdu, 1950 den beri en fazla iktidarda olan partiler hangileri?
    DP - Menderes
    AP - Demirel
    ANAP - Özal
    AKP - Erdogan
    bu partilerin temeline bakalim, kimler bu partilere oy verdiler? Su an AKP ye verenlerin dedeleri verdiler, babalari oy verdiler ama simdi kalkmis onlari begenmiyorlar. Celiskili degil mi?
    Ayrica bu partiler AKP nin gecmisidir, hep ayni yönetim mantigi. Ben CHP yi savunmuyorum, tam tersi, bence CHP ile AKP caktirmadan birlikte calisiyorlar, danisikli dögüs var, hepsi durumlarindan memnunlar.
    Elestirmek vatana ihanet degildir, tam tersi vatani seven elestirir, neden elestirir? Cünkü gördügü aksakliklarin düzeltilmesini ister yoksa zaten umurunda olmazdi. Sevmeyen biri kötüye gidisi gizlice, sinsice izler ve gülerdi sanirim.
    Benim düsüncem bu yönde, siyasete giriyorsun diyene de asil siyasete girmek, elestireni vatana ihanetle suclamaktir, cünkü tuttugu parti iktidarda oldugu icin elestirenlerin sesini kesmeyi amacliyor, asil siyaset budur.
    Devlet ile parti ayni sey degildir, bunu da kafalara sokana degin iyice tekrarlamak gerekiyor. Devlet kalicidir, bizimdir ama yönetim sürekli degisir ve bugün bizim olur, yarin olmaz, degisken bir sey cünkü ama Türk devleti hep orada kalir.
    Konu mxm tarafından (19 Ağustos 2023 Saat 13:07 ) değiştirilmiştir.

2. mxm üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    21,100
    175 mesaja 493 teşekkür aldı
    bak sen , demokrasiyi bilmezmisim...
    sen söyle bakalim neymis ? sen burada dogmussun kesin . biz chp nin , shp nin kim oldugunu kac sene iktidar oldugunu m. kemalden ismet inönü ye, inönü den celal bayar a , bayardan refik saydam a , saydamdan ahmet fikri tüzer e , ondan sükrü saracogluna ondan da recep peker e , pekerden hasan saka ya , saka dan semsettin günaltay a , ondan sonra dp menderes ve darbe ile indirilip gene ismet inönü sonra aralikli bülent ecevit ve de erdal inönü ... topla bakalim kim daha fazla kimin zamaninda neler yapilmis ondan sonra gel bana demokrasi dersi ver. Ben ilkokulu, ortaokulu ve liseyi Türkiyede okudum. bundan 44 sene önce... Davulun sesi uzaktan hos gelir. ben bilirim o zamanlari karanlikta ders calistigimi, tüp kuyruklarinda uyukladigimi , cay yok yag yok sigara yok seker yok... yok da yok.. ecevitin bir konusmasi var iyi dinle... seker e % 400 , demir e % 500 zam vs.vs . demirelin attigi yalanlar vaadleri , inönünün yaptigi ve attigi Kaziklari iyi bilirim...
    ben internetten degil yasadigim hayattan yaziyorum... sen burada dogmussun her halde , alman gözüyle bakma ...

5. 3 kişi steve üyemize teşekkür etti:

Moderator atsiz77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene
    Ettiği Teşekkür
    1,298
    524 mesaja 1,152 teşekkür aldı
    Alıntı steve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bak sen , demokrasiyi bilmezmisim...
    sen söyle bakalim neymis ? sen burada dogmussun kesin . biz chp nin , shp nin kim oldugunu kac sene iktidar oldugunu m. kemalden ismet inönü ye, inönü den celal bayar a , bayardan refik saydam a , saydamdan ahmet fikri tüzer e , ondan sükrü saracogluna ondan da recep peker e , pekerden hasan saka ya , saka dan semsettin günaltay a , ondan sonra dp menderes ve darbe ile indirilip gene ismet inönü sonra aralikli bülent ecevit ve de erdal inönü ... topla bakalim kim daha fazla kimin zamaninda neler yapilmis ondan sonra gel bana demokrasi dersi ver. Ben ilkokulu, ortaokulu ve liseyi Türkiyede okudum. bundan 44 sene önce... Davulun sesi uzaktan hos gelir. ben bilirim o zamanlari karanlikta ders calistigimi, tüp kuyruklarinda uyukladigimi , cay yok yag yok sigara yok seker yok... yok da yok.. ecevitin bir konusmasi var iyi dinle... seker e % 400 , demir e % 500 zam vs.vs . demirelin attigi yalanlar vaadleri , inönünün yaptigi ve attigi Kaziklari iyi bilirim...
    ben internetten degil yasadigim hayattan yaziyorum... sen burada dogmussun her halde , alman gözüyle bakma ...
    Ustam yazdıklarında haklısın, Yağ Tüp kuyrukların olmasının sebebinide yazarmısın lütfen?

O yazdığın siyasetçilerin hepsi Recep dahil beş para etmez.

7. 2 kişi atsiz77 üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)