Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Polis ifadeye cagiriyor

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    2
    10 mesaja 14 teşekkür aldı
    Kadın olsaydın kesin haklı çıkardın erkek olduğun için her zaman bir adım eksidesin benimde eski eşim beni şikayet etti yalan iftira atarak çocuğu evde dolaba kilitlemiş diye gece çocukla akşam yemeği yerken iki polis geldi elinde demir ile ne oluyor dedim çocuğu dolaba kilitlemişsin dediler tabi yalan iftira çocuğu yemek masasında görünce gittiler sonra beni Jugendamta bildirmişler bide orası geldi eve eski eşimin bana iftira atmasından dolayı 1800 Euro savcılık ona ceza kesti ve ödedi onu mecbur bu kayıtlar devletin elinde olmasına rağmen yinede o deliye inanıyorlar ben erkek olduğum için hep haksız görüyorlar eski eşim başkasından olacak olan çocuğunu para ile başkasına satmak istediğini söyledi bana whatsapptan yazılı olarak tabi bende gidip bunu polise şikayet etmek istedim polis şikayet kaydı oluşturmadı bile çocuğu satmadan birşey yapamayız şuan ancak satar ise birşey yapabiliriz dediler bu yazıyı ben yada sen yazmış olsaydık emin ol şuan bizi içeri atmışlardı ama kadın yapınca bir şey olmuyor

2. bayern üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)