Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 29 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Polis ifadeye cagiriyor

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,671
    1,627 mesaja 3,336 teşekkür aldı
    Bu isler zor arkadaslar..
    Polisi birak birde kendi aile yapimiz bozuluyor..
    Jugendamt da zaten boyle birsey bekliyor,,mumkun oldugu kadar kendi aramizda halletmemiz lazim...
    Sarilin ALLAH in ipine kimse koparamaz,,bu is bukadar cokmu zor yahu..

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    17
    20 mesaja 32 teşekkür aldı
    Alıntı ozzi2022 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ustam öncelikle adamin Alman ve bizim Ausländer oldugumuzu Polise ifade verirken inanilmaz bir sekilde hissettik kesinlikle esit davranilmiyor.Orada adami bende sikayet etmek istedim dinlemediler bile.
    Genel olarak son zamanlarda Almanlarin yabancilara karsi kötü bakislari parkta yuvada orada burada daha cok hissediyorum aileleri cocuklarini yabanci cocuklara karsi resmen isliyorlar ve öyle yetistiriyorlar gibime geliyor ve sanki bir tahammülsüzlük basladi ve yükseliyor.
    Ben bu durumdan endise duyuyorum.

Simdi bu dava nereye varacak?
    Aynen bende senin gibi düşünüyorum,sonumuz hic iyi gözükmüyor

Tecrübeli Üye arapkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    279
    58 mesaja 76 teşekkür aldı
    git doktora veya psikologa cocuga rapor alin oglum korkuyor diye yalan da degil sen kendi yazmissin sonra da sende tekrar sikayet et devlet ugrassin adamla

Tecrübeli Üye BuraK! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    55
    33 mesaja 55 teşekkür aldı
    Mahkeme böyle bir vakayi ciddiye bile almazki, konuyu kapatirlar... almanya gibi bir ülkede herseyde polis cagriyorlar okadar yogunlarki böyle kücük vakayi ciddiye bile almiyorlar. Sadece biri sikayet edince islem yapmak zorunda oldugu icin bilgileri aliyor.

Cocuk gercekten siddet görse durum degisir ama polis olay yerinde birsey görmediyse konu kapanir zaten

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,671
    Bunu cok oncede yazdim..ama bizler toplum olarak hala alaveredalavere pesindeyiz,..kendimizi kurtaracak siviltoplum yetistiremedik ...
    Afd almanyada aldi basini gitti ve suan afd nin koalisyon olma ihtimali konusuluyor,,bu isler tesadufen olmuyor,,altyapi uzun vadede hazirlaniyor..gencler yetistiriliyor,beyinler erfrischen oluyor,,
    Birde ustune ustluk corona derken ukrayna derken savasda tuzu biberi olunca kemerler daraliyor,,insanlar bunalima giriyor,ekonomik sikinti oluyor,,,boylece en zayif toplumlar eziliyor ve istenmiyor,,en cok yabanci biz olmamiza ragmen en ezilen ve dalga gecilen,irkciliga maruz kalan biziz..
    Niye??
    Bir;turk olarak zaten dusmanlik eskilerden beridir tum dunyada var..
    Iki;
    Almanin masada birasi olmassa ve is oraya varirsa ilk saldiracagi senin benim cocuklarimiz..
    Suan daha oraya gelmedik ama soför direksiyonu o yone cevirmek uzre..
    Ayrica polisin sizi savunacagina inaniyorsaniz orayi bir gecelim..polis kendi icindeki irkcilari bile temizleyemedi..
    Ne diyoruz:
    Her almanin kafasinda bir h.itler yatar..
    Gizli veya acik..
    Almanyada bircok orgutlenmeler var,,
    Aktivistler heryerde eylem gerceklestiriyor,,
    Buralarda birtane yabanci goremessin,bizler birbirimizin acigi pesindeyiz..
    Bu kadar acikdan yabanci dusmanligi varken parkdaki bir alman senin cocuguna zarar vermekten veya iftira atmaktan niye cekinsin..
    Konu webci tarafından (15 Eylül 2023 Saat 20:41 ) değiştirilmiştir.

7. webci üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    30 mesaja 36 teşekkür aldı
    Webci Kardes Ya turkiyedeki sah damari patlamis emperyalist solcu almanci düsmanlarina ne diyecegiz? Adamlar bulsalar Bir kasik suda bogacaklar bizi. Bu konuya birsey yazmiyacaktim ama böyle nasib oldu. Burada Tek tarafin aciklamasi ile yorumlar yapiliyor. ben demiyorum birsey yapmistir arkadas diye kesinlik ile ama Bos yerede polisi hitler den kalma p.... dahi olsa cagiracagina pek ihtimal vermiyorum. biz turklerin cocuk severkende cocuk ile oynarkende Bazan abarta biliyoruz.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,671
    Aslinda son baglam kelimem son cumlen olacakti ama konuyu acan arkadasa ayip olacak diye vazgectim..
    Yani diyorsunki ates yanmayan yerdeki bacada dumanin isi ne..

Tecrübeli Üye BuraK! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    55
    33 mesaja 55 teşekkür aldı
    Alıntı webci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunu cok oncede yazdim..ama bizler toplum olarak hala alaveredalavere pesindeyiz,..kendimizi kurtaracak siviltoplum yetistiremedik ...
    Afd almanyada aldi basini gitti ve suan afd nin koalisyon olma ihtimali konusuluyor,,bu isler tesadufen olmuyor,,altyapi uzun vadede hazirlaniyor..gencler yetistiriliyor,beyinler erfrischen oluyor,,
    Birde ustune ustluk corona derken ukrayna derken savasda tuzu biberi olunca kemerler daraliyor,,insanlar bunalima giriyor,ekonomik sikinti oluyor,,,boylece en zayif toplumlar eziliyor ve istenmiyor,,en cok yabanci biz olmamiza ragmen en ezilen ve dalga gecilen,irkciliga maruz kalan biziz..
    Niye??
    Bir;turk olarak zaten dusmanlik eskilerden beridir tum dunyada var..
    Iki;
    Almanin masada birasi olmassa ve is oraya varirsa ilk saldiracagi senin benim cocuklarimiz..
    Suan daha oraya gelmedik ama soför direksiyonu o yone cevirmek uzre..
    Ayrica polisin sizi savunacagina inaniyorsaniz orayi bir gecelim..polis kendi icindeki irkcilari bile temizleyemedi..
    Ne diyoruz:
    Her almanin kafasinda bir h.itler yatar..
    Gizli veya acik..
    Almanyada bircok orgutlenmeler var,,
    Aktivistler heryerde eylem gerceklestiriyor,,
    Buralarda birtane yabanci goremessin,bizler birbirimizin acigi pesindeyiz..
    Bu kadar acikdan yabanci dusmanligi varken parkdaki bir alman senin cocuguna zarar vermekten veya iftira atmaktan niye cekinsin..
    Usta AfD basa gecse ne yazar, almanlarin nufusu okadar azaldiki hic normal degil. Yani afd basa gecse cogu kisimiz irkcilik artacagini düsünüyor ama öyle olacagini zannetmiyorum. Almanya ekonomi olarak kötüye gider cünkü almanya üreten ülke dis ülkelere cok bagimli, o yüzdende afd basa getireceklerini de hic düsünmüyorum... calisacak isci bile bulamayan ülkeden bahsediyoruz.... yemisim onlarin irkciliklarini....

Ayrica yabanci düsmanligi konusunda gelirsek, eger birinin almancasi iyi degilse otomatikmen kötü davraniyor cogu , ama kendini gelistirirsen almancan mesela cok iyise irkcilik kolay kolay göremezsin. Ben mesela simdiye kadar hayatimda 3 kere polise gittim, 2 polisde sen niye alman vatandasi degilsin, burda dogmusun bizdensin dedi... yani tam tersi. Bizim insanlarimiz birazda kaba , ses tonunu durduk yere cok yükseltiyorlar vs vs...
    Konu BuraK! tarafından (16 Eylül 2023 Saat 11:29 ) değiştirilmiştir.

11. 2 kişi BuraK! üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,671
    Alıntı BuraK! Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Usta AfD basa gecse ne yazar, almanlarin nufusu okadar azaldiki hic normal degil. Yani afd basa gecse cogu kisimiz irkcilik artacagini düsünüyor ama öyle olacagini zannetmiyorum. Almanya ekonomi olarak kötüye gider cünkü almanya üreten ülke dis ülkelere cok bagimli, o yüzdende afd basa getireceklerini de hic düsünmüyorum... calisacak isci bile bulamayan ülkeden bahsediyoruz.... yemisim onlarin irkciliklarini....

Ayrica yabanci düsmanligi konusunda gelirsek, eger birinin almancasi iyi degilse otomatikmen kötü davraniyor cogu , ama kendini gelistirirsen almancan mesela cok iyise irkcilik kolay kolay göremezsin. Ben mesela simdiye kadar hayatimda 3 kere polise gittim, 2 polisde sen niye alman vatandasi degilsin, burda dogmusun bizdensin dedi... yani tam tersi. Bizim insanlarimiz birazda kaba , ses tonunu durduk yere cok yükseltiyorlar vs vs...
    Tabi haklisin .benim dusunceme gore bazi seylerin degisiyor olmasi..bugun basa gelse en azindan koalisyona ortak olsa birsey yapamasada ileride insanlara guven gelir ve afd artik normallesir..ortam degisir,gizlilikler acikdan yapilir ve sen ben irkciliga maruz kaliriz,,h.itler doneminde oldugu gibi darbe yaparak gelecek degilya ...
    Turkiye de degisim diyorlar ya aynen o misal..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)