Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

Sayfa 7 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1234567
Toplam 128 adet sonuctan sayfa basi 121 ile 128 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kripto para icin güvenilir site

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    ALdigi Tesekkürler : 74
    Alıntı fuk_18 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    coinbasede sepa yada giropay ile ödemeler cok pahali binance kullanimi zor ama cozdugunde cok daha keyif veriyor kaldirac falan hersey var borc bile alip oynaya biliyorsun riski yuksek ama bitpanda var birde biraz pahali satiyor dusukden bozuyor ama yeni baslayanlar icin en basit site diyebilirim
    Binance merkezi İngiltere’de olduğu için bankalar yüksek komisyon kesiyor para göndermede ben geçen ay 3 kez gönderdim Sparkasse online bankingden sepa ile her gönderim başına 15 € kesmiş

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    13
    ALdigi Tesekkürler : 197
    Ben sparkasse üzeri yolluyorum, bu zamana ne bankaya nede binance ücret ödemedim.
    Ben ödeme yaparken Binance üzeri einzahlung yapilan yerde clear junior secenegi var orayi aktif edip yolluyorum, parayi yollayinca 1-2 saat icinde binance'de para gözüküyor.

Gesendet von meinem SM-G980F mit Tapatalk

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    Alıntı metzeman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben sparkasse üzeri yolluyorum, bu zamana ne bankaya nede binance ücret ödemedim.
    Ben ödeme yaparken Binance üzeri einzahlung yapilan yerde clear junior secenegi var orayi aktif edip yolluyorum, parayi yollayinca 1-2 saat icinde binance'de para gözüküyor.

Gesendet von meinem SM-G980F mit Tapatalk
    Ben geçen ay 3 kez para gönderdim binanceye Sparkasse 45 € işlem ücreti kesmiş bankayı aradım Beraterim online banking üstünden daha ucuza göndermenin bir yolu var bankaya gidince gösterecek bana

Tecrübeli Üye fuk_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    939
    ALdigi Tesekkürler : 392
    ben hep sepa yaparim post bankdan simdiye kadar tek kurus para ödemedim normal sepa havale gibi gönderiyorsun para kesmesi cok sacma

Alıntı Ferhat2918 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben geçen ay 3 kez para gönderdim binanceye Sparkasse 45 € işlem ücreti kesmiş bankayı aradım Beraterim online banking üstünden daha ucuza göndermenin bir yolu var bankaya gidince gösterecek bana

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    Alıntı fuk_18 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben hep sepa yaparim post bankdan simdiye kadar tek kurus para ödemedim normal sepa havale gibi gönderiyorsun para kesmesi cok sacma
    Bende sepa ile gönderdim yani online Überweisung aradım bankayı kızdım zaten gönderdiğim paradan tahminen %5 komisyon kesmişsiniz dedim

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    ALdigi Tesekkürler : 0
    iyi aksamlar.ben bir türlü binanceye üye olamiyorum.kimlik ve resim yüklemede sorun cikiyo.under rewiev diye uyari geliyo.yardimci olma imkanin var mi

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    Alıntı Artis111 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi aksamlar.ben bir türlü binanceye üye olamiyorum.kimlik ve resim yüklemede sorun cikiyo.under rewiev diye uyari geliyo.yardimci olma imkanin var mi
    Nasıl sorun çıkıyor hocam adını ve soy adını kimlikte yazdığı gibi aynısını yazman gerekiyor

Tecrübeli Üye Tanyel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Marburg
    Ettiği Teşekkür
    93
    ALdigi Tesekkürler : 165

uploaded

Alıntı Artis111 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    inceleniyormus iste... Unter rewiev inceleme altinda demek.
    senin verdigin bigiler ile kimlik karsilastiriliyor, kimlikteki resim senmisin ona bakiliyor.
    Daha sonra bilgiler uyusur sa üyeligi aciyorlar.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)