Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Arbeitsunfähig Folgebescheinigung

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    125
    159 mesaja 349 teşekkür aldı
    Ya yillarca vergisini vermis gün gelmis calisamaz olmus bu insanlarla, Ukraynadan gelmis hic vergi filan ödemeden benim sahip oldugum haklardan fazlasina birden sahip olmalari hic normal degil.
    Ben haklarimi alabilmek icin o Devlet bürasi bu devlet bürosu gezinirken onlar hic bir kelime etmeden tüm islemleri yapilip ellerine veriliyor.
    Neymis birde Ukraynadan gelenler egitimli, bilgili kisilerden olusuyormus.
    Bizlerede yillardir Asozial kisiler olarak baktilar.Oysa bunlarin en pis islerini bizler yaptik, Babalarimiz yapti.
    Ama iki Berlinin birlesiminden sonra Ruslar, sonra Polanyalilar simdi Ukraynalilar geldi hic hayal dahi edemiyecekleri haklari aliverdiler.
    Simdi Emekli yasi gelmis Ukraynalilar burda emekli olacaklarmis.Bu nedir ya? Adamlar bes kurus vergi ödememis burda Emekli olacaklarmis.
    Bakin Almanyada Basin Burgergeld , Burgergeld diye Toplumun dikkatini 3-5 kurus Burgergeld alan kisilere ceviriyor hedef gösteriyor.Tamam genc olanlara Burgergeld veriminde dikkat edilmeli ama gercekten ihtiyaci olan kisilerde hedef gösterilmemeli.
    Almanyada
    - Bankalar kazandikca kazaniyor
    - Immobilen Kartelleri kazandikca kazaniyor
    - Silah üreticileri kazandica kazaniyor
    - Basin kuruluslari kazandikca kazaniyor
    - Petrol sirketleri kazandikca kazaniyor
    - Politikacilarda hayatlarindan memnun

ama nedense bunlar hic görünmüyor, bunlar konu dahi edilmiyor, bunlara kimse birsey söylemiyor. Alman basini Alman toplumunu Burgergeld alanlara yönlendiriyor.
    Yukarda saydigim bu siniftaki kisilere kimse sen neden devamli Zenginlesiyorsun demiyor. Neden bunlar cok kazaniyor demiyor?
    Alman Basini zaten bu yukardaki saydigim sinif icindeki kisilere ait oldugu icin, Basin yoluyla Alman toplumunu kendi üzerlerinden baska yönlere odaklandiriyorlar, diger taraftan kendileri zenginliklerine Zenginlik katiyorlar.
    Alman toplumunda büyük beyin sarhoslugu var. Amarikalilar on yillarca kizilderelileri Alkol tükettirerek sarhos edip sorgulama yapmalarini nasil engellemisse, almanlarda ayni sarhoslugun icinde sorgulama yapamiyorlar artik.(Benim düsüncem)

Not:Konu basligindan iyice sapmis, konuyu acan arkadas af buyursun artik.
    Eger gerekirse Mod arakadas silebilir veya kaydirabilir.
    Konu Haziran tarafından (03 Ocak 2024 Saat 14:34 ) değiştirilmiştir.

2. 2 kişi Haziran üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    21
    22 mesaja 37 teşekkür aldı
    Alıntı Haziran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya yillarca vergisini vermis gün gelmis calisamaz olmus bu insanlarla, Ukraynadan gelmis hic vergi filan ödemeden benim sahip oldugum haklardan fazlasina birden sahip olmalari hic normal degil.
    Ben haklarimi alabilmek icin o Devlet bürasi bu devlet bürosu gezinirken onlar hic bir kelime etmeden tüm islemleri yapilip ellerine veriliyor.
    Neymis birde Ukraynadan gelenler egitimli, bilgili kisilerden olusuyormus.
    Bizlerede yillardir Asozial kisiler olarak baktilar.Oysa bunlarin en pis islerini bizler yaptik, Babalarimiz yapti.
    Ama iki Berlinin birlesiminden sonra Ruslar, sonra Polanyalilar simdi Ukraynalilar geldi hic hayal dahi edemiyecekleri haklari aliverdiler.
    Simdi Emekli yasi gelmis Ukraynalilar burda emekli olacaklarmis.Bu nedir ya? Adamlar bes kurus vergi ödememis burda Emekli olacaklarmis.
    Bakin Almanyada Basin Burgergeld , Burgergeld diye Toplumun dikkatini 3-5 kurus Burgergeld alan kisilere ceviriyor hedef gösteriyor.Tamam genc olanlara Burgergeld veriminde dikkat edilmeli ama gercekten ihtiyaci olan kisilerde hedef gösterilmemeli.
    Almanyada
    - Bankalar kazandikca kazaniyor
    - Immobilen Kartelleri kazandikca kazaniyor
    - Silah üreticileri kazandica kazaniyor
    - Basin kuruluslari kazandikca kazaniyor
    - Petrol sirketleri kazandikca kazaniyor
    - Politikacilarda hayatlarindan memnun

ama nedense bunlar hic görünmüyor, bunlar konu dahi edilmiyor, bunlara kimse birsey söylemiyor. Alman basini Alman toplumunu Burgergeld alanlara yönlendiriyor.
    Yukarda saydigim bu siniftaki kisilere kimse sen neden devamli Zenginlesiyorsun demiyor. Neden bunlar cok kazaniyor demiyor?
    Alman Basini zaten bu yukardaki saydigim sinif icindeki kisilere ait oldugu icin, Basin yoluyla Alman toplumunu kendi üzerlerinden baska yönlere odaklandiriyorlar, diger taraftan kendileri zenginliklerine Zenginlik katiyorlar.
    Alman toplumunda büyük beyin sarhoslugu var. Amarikalilar on yillarca kizilderelileri Alkol tükettirerek sarhos edip sorgulama yapmalarini nasil engellemisse, almanlarda ayni sarhoslugun icinde sorgulama yapamiyorlar artik.(Benim düsüncem)
    Ayne katılıyorum yazdiklarina
    Artik inanin bu haksizliklara dayanamiyorum,bizleri yani turk müslüman lari burda asalak yerine koyuyorlar beş kuruş ne emekli ne sozial ne sağlık sigortası na yatirdilar hic oh valla bizler hasta oldukmu suratlarina bir bakin nasil bakiyorlar ama bugün doktora gittim karşıdan gülerek karşılıyor lar inanin nerdeyse diyecektim kirmuzi kilimde koyalim yere bu ne ya
    Arbalari ukraina plakasi vergi yok ama bizler vay co2 vergisi vay bilmem ne vergisi ......arkadaslar bunlar Hıristiyanlık topluyorlar biraraya savas icin müslüman lara karşı ben derimki hazirlikli olalim yoksa baska devlet neden bukadar baksin bunlara neden beş kuruş emekliliği ödemeyene emekli etsin bunlar hepsi politika yahu bizler 45 sene calisacaksin ki emekli olasin daha ne diyeyim

5. 2 kişi W211 üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)