Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Arbeitsunfähig Folgebescheinigung

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    17
    20 mesaja 32 teşekkür aldı

Arbeitsunfähig Folgebescheinigung

Selam arkadaşlar,

Benim basimdan bir olay geçti anlatmaya çalışacağım,

Benim dr.a dan hastaneye diz protezi icin ameliyata sevk edildi ve ameliyat oldu bu amaliyat icin doktor a arbeitsunfähig verdi bu olay 7 ay böyle sürdü tabiki reha terena falan filan diz agrilari birtürlü gecmedi doktor a ya dedimki gecmiyor burda anormal durum var dedim yok yok hersey normal dedi bende dedim normal olsa 3 ayda gecer hadi 6 ay olsun hayir hayir normal dedi tabiki bu arada baski geliyor eee 4 saat çalışarak deniyelim ben dedim dalgami geçiyorsunuz ben merdivana ayak basamiyorum fazla yürümüyorum agri yapiyor şişmeler oluyor siz kalkmisiniz bana ise git diyorsunuz neyse karar verdim baska ortopedik doktora gittim ve doktor dizime bakti dosyalara bakti bu olamaz dedi normal degil 9 ay olmuş geçmesi lazim ben seni bir mrt ye yollayayim,neyse mrt bitti bakti ooooo diz protezin arasindaki schiene ince takilmis bu kalin olmasi lazim birde bacagi tam olarak bükemezsin ama sen büküyorsun anormallik zaten burda bunu ameliyat eden hastane görmedimi? bana dedi son hastane kontrolüne gittinmi evet dedim her 10 hafatada kontrole gel diyorlar bende gidiyorum ama bana hep dedikleri herşey yolunda az zaman alir baskada birsey demiyorlar.

Evet bu doktor yani hatayi bulan dedimki ben doktor a ya gitmek istemiyorum bundan sonra sen arbeitsunfähigi yazarmisin ama devami olacak Folgebescheinigung çünkü bu arada sag dizimde tabiki zorlamadan dolayi minuskus yirtilma oldu ameliyat etti
    Bugün gittim arbeitsunfähigkeit bitmek üzere uzatirmisiniz dedim ama au üzerinde sag diz icin diyor yani protez den ötürü degil de sag diz icin yazıyormuş sizce sorun olurmu..ben dedim böyle böyle konuştuk doktor beyle diye hemşire dediki pazartesi gel erstbescheinigung verebilirim sizce ne gibi problemle karsilasabilirim

Anlatmaya çalıştım kusuruma bakmayin

2. W211 üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)