Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3075 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: [SORU] Volkswagen T5 Multivan hangi modelini tavsiye edersiniz kullananlar lüften

Üye
    Ettiği Teşekkür
    53
    11 mesaja 21 teşekkür aldı

[SORU] Volkswagen T5 Multivan hangi modelini tavsiye edersiniz kullananlar lüften

Arkadaslar Volkswagen T5 Multivan almayı düşünüyorum ama birçok çeşidi var kullananlardan acaba öneri alabilirmiyim
    140 ps
    2.5 174 ps
    2.0 179 ps
    Max 25.000€

2. Sponsor Reklam
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    kardes ben t4 kullandim 151ps cok memnundum su ana kadar t5 kullanmak nasipolmadi ama benim düsüncem yuksek ps her zaman iyidir bendeki motor 2,5 du istersen probe fahrt yap düsün tasin öyle alderim sana

4. dereyuz üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye Chapter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    195
    38 mesaja 58 teşekkür aldı
    selam arkadasim, benim kullandigim t5´den anlatayim,

benimkisi 2.0 tdi 179 ps TEAM Modelini sana tavsiye edebilirim cok rahat oluyor kullanmasi ve aksesuarlari tam olarak yeterli oluyor.

2012 de sifir almistim su ana kadar büyük bir problem cikmadi ,normal seylerden haric,fren ,yag ,servis gibi seylerden haric yani ..

vw ´nin multivan´larinin degerleri cok sabit kaliyor golf veya passatlara karsi kiyaslarsan..5 sene sonra satsan bile fazla zararin olmuyor ve uzun vadeli sürebiliyorsun

arac bakimi cok önemli servis veya zamaninda yagini suyunu degistirdikten sonra hic birsey olmaz.

6. Chapter üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)