Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

Toplam 63 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Rentenversicherunga kendi primlerimi nasil ödeyebilirim?

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    84
    77 mesaja 174 teşekkür aldı
    Reha daki Doktorlara ben hiç güvenmedim.2021 Senesinde schwerere Lungenentzündüng (COPD) dan hastane beni Reha ya gönderdi.

Aynı Reha da asansör kullanmayıp merdivenleri koşarak inip çıkan insanlarda vardı .lungenfunktion 37% olanla o merdivenleri koşarak çıkanlar genellikle aynı aktiviteleri yapıyorlar.

Örneğin odada sabit bisiklet sürerken çoğu insan birbirleri ile yarışır gibi pedal çeviriyorlardı.karşındaki therapeut senin ne tür rahatsızlığın olduğunu bilmiyor,yürümekte zorluk çekiyorsun nefes çok az ama senden daha hızlı sürmeni bekliyor.bir değil iki değil dayanamadım tersledim.

Hauptsache werte ler yüksek çıksın kağıtta onu nasıl yapacağın onları ilgilendirmiyor.
    2.haftanın sonunda doktor eee 1 hafta daha uzatalım sizde pekbir değişiklik yok dedi, tamam yapalım.dedim.Değerleri yüksek göstermek için ellerinden geleni yapıyorlar senide buna zorluyorlar.

Dahasıda varda uzatmıyayım.mümkün mertebe seni çalışabilir 3-6 saat olarak çıkarmaya çalışıyorlar.istisnalar kaideyi bozmaz.

Eğerki reha gitmek gerekiyorsa iyiliğiniz için mutlaka gidin,ama sonuç olarakta bir mucize beklemeyin.hatta tam tersine reha aleyhinize bile olabilir.

Gesendet von meinem SM-G980F mit Tapatalk

2. ayaz üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)