Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: [Soru] Corendondan Emal geldi

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    18
    ALdigi Tesekkürler : 6

[Soru] Corendondan Emal geldi

Selam millet burda nedemek istior anamadim almanca cevirdim einloggen etim offene yazior benden tekrar yeni bilet almami istiyor. Anamadim gitti dönüs Tarih de sorun yok, ucak ararsam tarih sectim zaman benden tekrar datenlari istyior anamadim.

Dear passenger,

our flights, whose details are given below, are not realized.

PNR: ........
    Flight Date Time: 22.07.2021 - 19:20
    Flight number: 4410

The corresponding flight was converted to an open ticket with the equivalent value.

Attention: your reservation has a outbound and a return flight. Because of that one way could be still active.

If you choose any flight 7 days before to 7 days after your flight we will not charge you extra. If you wish to change your booking to a different date, the difference to the original flight will be charged.

You can call up and edit your open ticket at any time on our website www.corendon-airlines.com. Log in via LOGIN (if you are not yet registered, we ask you to briefly register using the SIGN UP button) and please click on "Retrieve reservations" in your profile.

Enter your PNR and your surname and confirm your details with ‘’ Continue ‘’.

You can then edit your booking immediately or call up and edit your booking again at a later point in time via UPCOMING RESERVATIONS.

Corendon Airlines

2. Sponsor Reklam
    Moderator fun2010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    341
    ALdigi Tesekkürler : 1,615
    Sanirim , biletini aldigin tarihte uçuş iptal olmuş , bilet paran yanmayıp başka tarihte bir uçuş alabilirsin bu alacagin yeni bilet fiyati pahalı olursa farkini vermen gerekecek.

Gesendet von meinem SM-N980F mit Tapatalk

4. fun2010 üyemize teşekkür etti:

Üye TycooN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    33
    ALdigi Tesekkürler : 30
    Arkadasin dedigi gibi iptal olmus, sectigin bilet tarihinden 7 gün önce veya sonrasina bilet degisikligi yaparsan extra para talep etmiyeceklermis.

6. 2 kişi TycooN üyemize teşekkür Etti:

Tecrübeli Üye Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    733
    ALdigi Tesekkürler : 4,445
    Ancak biletin parasini geri vermeleri lazim istemiyorsan.

Önce cornedona mail yazacaksin ve parani geri isteyeceksin. Redderlerse veya 10 gün icinde geri dönüs olmazsa altaki sikayet formu doldur ve yolla. Mecbur önce bu ön sarti yerine getireceksin. Telefon ve eposta ile basvurun kabul etmiyor Sivil Havacilik Kurumu. Sadece online form üzerinden kabul ediliyor.

http://yh.shgm.gov.tr/
    Konu Birbey 3.0 tarafından (06 Haziran 2021 Saat 16:00 ) değiştirilmiştir.

8. Birbey 3.0 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Düsseldorf
    Ettiği Teşekkür
    132
    ALdigi Tesekkürler : 259
    Sevgili Kardeşim
    Daha iyi anlaşılması icin parantez içindeki kelimeyi biraz açtım. yani ekleme yaptım..İnsallah açıklayıcı olur.
    Sayğılarımla.

Uçuş Tarihi: 22.07.2021-19: 20
    Uçuş numarası: 4410

İlgili uçuş, aynı eşdeğerde, bir değere sahip açık bir bilete dönüştürüldü.

Dikkat: rezervasyonunuzun gidiş-dönüş uçuşu vardır. Bu nedenle, bir seçenek hala aktif olabilir.

Uçuşunuzdan 7 gün önce 7 gün sonrası için, herhangi bir uçuş seçerseniz, sizden harhangi bir ekstra ücret talep edilmeyecektir. Ama,Rezervasyonunuzu başka bir tarihle değiştirmek isterseniz, (Orjınal)İlk Rezervasyonunuzundan faklı bir tarih seçeneğinden dolayı, uçuşun farkı tahsil edilecektir.

Açık biletinizi web sitemizde istediğiniz zaman ziyaret edebilir ve gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz www.corendon-airlines.com sitesine Giriş Yapın (henüz kayıtlı değilseniz de, lütfen kayıt formu düğmesini kullanarak kayıt işlemini gerçekleştirin) ve lütfen profilinizde tıklayın.
    Konu dalga tarafından (06 Haziran 2021 Saat 17:13 ) değiştirilmiştir.

10. dalga üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye sswiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    isvicre
    Ettiği Teşekkür
    477
    ALdigi Tesekkürler : 208
    Benim anlamadigim olay;

Bu hava yolu sirketi Türkdür,Neden ingilizcenin yani sira Türkcede yazmiyor?

bence bu sekildeki hatta tüm bilgilendirmeyi ingilizcenin yani sira türkce olarakta yazmalari lazim.

Adamlar web sitesinde 5 dil kullanmislar ancak bildirimlerini ingilizce yapiyorlar.SKANDAL

Üye
    Ettiği Teşekkür
    162
    ALdigi Tesekkürler : 103
    Alıntı sswiss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim anlamadigim olay;

Bu hava yolu sirketi Türkdür,Neden ingilizcenin yani sira Türkcede yazmiyor?

bence bu sekildeki hatta tüm bilgilendirmeyi ingilizcenin yani sira türkce olarakta yazmalari lazim.

Adamlar web sitesinde 5 dil kullanmislar ancak bildirimlerini ingilizce yapiyorlar.SKANDAL
    Bunu bilincli yapiyorlar. Yani bilerek yapiyorlar cünkü islerine yariyor.
    Müsteri genelde ingilizce bilmedigi icin bu emaili anlamakta güclük cekecek, nereye müracaat edecek, nasil edecek, haklari ne gibi konularda ona güclük cikarip onun, yani müsterinin haklarini mümkünse en kisa ve uygun yoldan böyle elinden alma amaci ile yazilir.
    Türkce yazilmazmi? Tabiiki yazilir ama arkadaki amac baska. Bu sadece Corendon sirketi icin gecerli degil, diger sirketlerde bu yola basvuruyor.

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Horozland
    Ettiği Teşekkür
    1,543
    ALdigi Tesekkürler : 13,358
    Corendon bir Türk ait ama Türk firması değil Benelüx kökenli bir firma sanırım merkezi Hollanda/Amsterdam da

sanırım siteye hangi dilde üye olursan o dilde mail geliyordur

çünkü siteye beş dilde giriliyor

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    18
    Merhaba millet corendon sirketini ariom kimse cikmiyior hep hatlar dollu diyiorlar

+49 (0)211 9543 9061

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    18

uploaded

Merhaba millet corendon sirketini ariom kimse cikmiyior hep hatlar dollu diyiorlar

+49 (0)211 9543 9061

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)