Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: VCDS alabilecigim yer tavsiyesi istiyorum.

Tecrübeli Üye Acemibiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    346
    ALdigi Tesekkürler : 336

VCDS alabilecigim yer tavsiyesi istiyorum.

Arkadaslar benim eski bir tane VAG-COM VCDS 12.12 verison var. Zamaninda Cinden almistim.
    Simdi ne yaptimsa Windows 10'da elimdeki saftware 12.12 kendi Kabelini bulmuyor. Bu Kabel yeni Softwareler ilede calismiyor.

Bana bu VAG-COM 'un yeni versionlarindan alabilecegim bir yer veya Link tavisye edermisiniz?Ebayda aradim orda yok yada ben bulamamadim.
    istedigim Wndows 10'da calissin birde icinde güncel software ve kabel olsun.(Orginal istemiyorum cünkü cok pahali).Sadece kendi arabam icin kullanacagim.
    Yine cin mali falan olsun fark etmez aliexpres falan olabilir maksadim yanlis birsey almayim.
    Konu Acemibiri tarafından (07 Haziran 2021 Saat 17:16 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    3
    ALdigi Tesekkürler : 4
    Burdan ( https://de.aliexpress.com/item/10050...e6894c4d6lwrj9 ), V2 aldim hem original Rosstech sayfasindan yeni versiyonu indirdim yükledim PC ye, yalniz VIIPlusLoader-08.021.05 de lazim ve sadece bu Loader ile acacaksin VCDSi yoksa calismaz. Ingilizcen iyise loaderde gerekmezmis, ben almancasini kullaniyorum

4. cirak üyemize teşekkür etti:

Ettiği Teşekkür
    346
    Alıntı cirak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burdan ( https://de.aliexpress.com/item/10050...e6894c4d6lwrj9 ), V2 aldim hem original Rosstech sayfasindan yeni versiyonu indirdim yükledim PC ye, yalniz VIIPlusLoader-08.021.05 de lazim ve sadece bu Loader ile acacaksin VCDSi yoksa calismaz. Ingilizcen iyise loaderde gerekmezmis, ben almancasini kullaniyorum
    ustam senin verdigin linkdeki biraz kompliziert gibi.
    acaba su isimi görmezmi? https://m.de.aliexpress.com/item/100...ad7b4e2&gclid=
    Windows 10 'da sorunsuz calisirmi ki?

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    3
    Alirken V2 olmali, senin Link Atmega 162 bu V1 sakin alma kullanimi sinirli update 2017 senesine kadar billdigim. V2 nin versiyon bu chip olmali ( V2 chipSTM32F405VGT6 ), yani 405 sayisi
    bende update oldu. Birde baska no var onu almayin diye internette okumustum. Sonra Win 10 da problem bende olmadi, rahatlikla yükleyebilrsin. V1 alirsan yani Atmega162 cok kafan agirir, cöpe gider.

7. cirak üyemize teşekkür etti:

Ettiği Teşekkür
    346
    Alıntı cirak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alirken V2 olmali, senin Link Atmega 162 bu V1 sakin alma kullanimi sinirli update 2017 senesine kadar billdigim. V2 nin versiyon bu chip olmali ( V2 chipSTM32F405VGT6 ), yani 405 sayisi
    bende update oldu. Birde baska no var onu almayin diye internette okumustum. Sonra Win 10 da problem bende olmadi, rahatlikla yükleyebilrsin. V1 alirsan yani Atmega162 cok kafan agirir, cöpe gider.
    Tamam dostum.
    Peki senin verdigin linktekini alirsam yaninda Software
    falan geliyormu?
    Birde senin bahsettiginin usb kablosu ve kutusu falan yokmu?

9. Acemibiri üyemize teşekkür etti:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    3
    Alıntı Acemibiri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamam dostum.
    Peki senin verdigin linktekini alirsam yaninda Software
    falan geliyormu?
    Birde senin bahsettiginin usb kablosu ve kutusu falan yokmu?
    V2 Kablosu geldiginde yaninda Software kücük CD var ama gerekmez. ( V2 chipSTM32F405VGT6 ) li olmali, genede baska göndermesin diye saticiya Mail at. VCDS Rosstech sayfasindan (https://www.vcds.de/download/) indir almanca istiyorsan, almanca icin Loader lazim bunuda internette buldum. USB kablosu sökülüp takilir vida ile Interface'e. Ben önce OBDeleven almistim ama VCDS yerini tutmuyor, zaten 3-5 senede bir Systemi degistiriyorlar. Youtubeye bakarak zor olsada yapabildim. Umarim bozuk olmaz gönderdikleri.

11. cirak üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    ALdigi Tesekkürler : 84
    Selam,

simdi Cirak Ustanin dedigi gibi V2 den asagi alma. V1 ile yeni modeller ve Dizel skandal yüzünden update yapilmis araclarda sikinti veriyor. Almiskene iyi birsey olsun. Birde gelince dedigi gibi kesin V2 olmasi icin dikkat et, cogu V2 diye millete V1 Versionu yolluyormus ve alicilarda bunun pek farkinda olmuyor.

13. 2 kişi kayserli üyemize teşekkür Etti:

Ettiği Teşekkür
    346

uploaded

Alıntı kayserli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam,

simdi Cirak Ustanin dedigi gibi V2 den asagi alma. V1 ile yeni modeller ve Dizel skandal yüzünden update yapilmis araclarda sikinti veriyor. Almiskene iyi birsey olsun. Birde gelince dedigi gibi kesin V2 olmasi icin dikkat et, cogu V2 diye millete V1 Versionu yolluyormus ve alicilarda bunun pek farkinda olmuyor.
    Tamam dostum bilgiler icin Tesekkürler.
    Dikkat edecegim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)