Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Otto aldigimi göndermiyor !

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    21,091
    175 mesaja 493 teşekkür aldı
    Selam kardesim ,
    ben gecen sene yilbasindan iki üc hafta evvel bir yemek masasi 90X180 ve 6 adet schwingstuhl aradim. Wayfairde ucuzluk oldugu zaman da 1000 euroluk takimlari 470 Euroya düsürmüslerdi. Renklerini kurcalarken koyu gri olan takimi
    47,00 Euro yazmislar. Hemen tikladim ve arkasindan ''vielen dank für ihre bestellung,, yazdi. ödemeyi kredi karti ile yapmistim. sonra bir mail gönderdiler mallarin bitmis oldugunu yazdilar. Cevap vermedim. üc gün sonra mallarin üc hafta icinde
    göndereceklerini yazdilar. Gercektende mallar geldi ... Fakat ogluma da siparis verecektim hatayi düzeltmisler. Fakat ben 47 euroya mallari aldim. hata senin degil ki onlarin bu mallari ve fiyatlari ayarlayan uzmanlari var. bir virgül hatasi bir
    rakam hatasi yaptiysa o mali göndermek zorunda ... biz malin fiyatini degistiremeyiz. yedigimiz kaziklar ne olacak? mal aliyoruz ertesi gün baska yerde ayni mal yari fiyatina olabiliyor. Bence feedback ile biraz korkut kötü kritik ile itibar ve müsteri kaybediyorlar..

2. steve üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)