Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kredi karti dolandiriciligi

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    24
    67 mesaja 118 teşekkür aldı
    Google Pay'i Paypal ile eslestirdigin zaman kredi kartindan degil, direk girokontondan kesiliyor.

Almanya'da da ben herseyi böyle ödüyorum. Alisveriste bile hanim böyle ödüyor. Bäckereida 50 Cente birsey bile alsan böyle ödeyebiliyorsun.

Birde Paypalinden Sicherheit olarak belirli bir mektari gecince kendin Paypal-Appindan onaylamak gerekiyor diye birseyde yapabiliyorsun.

Google Pay 50 Euroyu gecerse alisveris senin kendi telefonunun ekraninda kendin belirledigini pini istiyor.

Vallah yanimda 50 Euro'dan fazla para bulundurmuyorum. Google Pay diyelim calismadi halen normal ec-Karten ilede kullanbiliyorsun.

Gecen günlerde bacanak bizdeydi. Istanbula gidince herseyi ec-Karte ile ödeyince cani yanmis. Buradaki bank Auslandseinsatzgebühr falan kesiyor. Para bozdursan cüzdana sigmiyor diyor. Kredi kartida istemiyor. Kurduk Google Pay ile Paypal'i artik ne para bozdurma derdi var nede bozuk para arama derdi var.

Ben heryerde kullandim Türkiye'de. Bakkaldan tut, BIM'e kadar, LC Waikikiden tut, sila yollundaki köprü paralarina kadar hepsi oldu. Hatda yeni 15 Temmuz köprüsünden gecerkende öyle ödedim. Kadin tuhaf tuhaf bakti ben telefonu tutunca. Herkes kart veya nakit ödüyor. Bir kac seniye apalladiktan sonra fisini verince sistem saskinligi gecti.

Cüzdan calma olayi icin tedbir cok kolay. Ona göre cüzdanlar var okuyamiyorlar. Yada cüzdan ceketin ic cebine koyacaksin kisin.
    Konu Birbey 3.1 tarafından (07 Ocak 2024 Saat 23:20 ) değiştirilmiştir.

2. Birbey 3.1 üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)