Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3087 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Çalışmayan Arkadaşlar Boş Zamanlarini nasil geciriyorlar?

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Moderator Prens-66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Her yerden
    Ettiği Teşekkür
    2,149
    1,182 mesaja 2,788 teşekkür aldı
    Eskiden Spor yapmanın faydaları..

Ben REHA yaptım 3 Hafta, inan ben zorlanırken yaşlı biri aynı Ameliyatdan, 60 yaş üstü öyle bir dinç idi..benim ağzım açık kaldı ve dur durak bilmedi.
    Hayretler içinde kaldım, ona keza aynı yaştakiler zorlana zorlana Antrenman hareketleri yaptı.

Demem o'ki, bir yerimiz ağrıdığında sızladığında hemen günvenli bir durum alıyoruz,; yok ben bunu yaparsam ağrılarım azar..
    Yanlış, çünki tüm Adele kısmı zayıflıyor ve toparlanması hemen hemen çok zor oluyor ve daha fazla ağrı çekerek..

10 hareket yapamıyorsan, 5 tane çek ama hareket et sonuçda..

Ben 2 hafta sonra Schulterkissen'i kenara attım, yeter artık dedim, normalde 4 Hafta kalacak dediler, takmadım.
    Doktor nerede ise kavga edecekti, iyiyim dedim ve hareket edebildiğimi gösterdim ve şükür şimdi iyiyim ama bazı sıkıntılar oluyor.
    3 yıl'a kadar sürüyormuş iyileşmesi...

Sanada büyük geçmişler olsun, ALLAH derdi verdi ise, mutlaka devasınıda verir Arkadaşım, bu sırada Moral çok önemli.
    Inşallah tekrar sağlığına kavuşursun ve hakkında Hayırlısı olur.

Rabbim Hastalarımıza acil şifalar versin, sevdikleriyle yüzlerini güldürmeyi nasip etsin!

Kolay değil, ve o duruma düşenler, Hastaları ve beterin beterini görünce Haline şükür etmeyi unutturmuyor ve unutturmaz Inşallah
    Konu Prens-66 tarafından (07 Nisan 2016 Saat 02:18 ) değiştirilmiştir.

2. Prens-66 üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)