Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3090 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Çalışmayan Arkadaşlar Boş Zamanlarini nasil geciriyorlar?

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye Dolunay35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    187
    183 mesaja 296 teşekkür aldı
    Haklısın Prens-66 Ustam,çocukluğumdan beri spor yapıyordum,Box > Vucut geliştirme vesayre,sporun verdiği katkıdan dolayı ameliyat etkilemesine etkiledi beni tabi ama zamanında spor yapmamış olsaydım biraz zor toparlanırdım,ameliyattan sonra iki gün yoğun bakımda kaldım,üçüncü gün normal odaya çıktım ve normal oda ya çıktığım gün hastanede tur atmaya başladım,beni ameliyat eden Doktor beni salonda görünce şaşırdı,doktor bana sen nasıl ayağa kalktın dedi,senin gibi ameliyat olanlar haftalarca yataktan kalkamıyorlar dedi bana,ben kalkarım dedim,hastane nin her tarafını tek başıma dolaştım,bende ki ameliyat bayağı büyük ameliyat idi,akciğer sol tarafı tamamen aldılar,çok şükür sağ tarafta ki sağlam çıktı,eskisi gibi haraket edemiyorum ama bunada çok şükürler,Bu arada sanada çok geçmiş olsun Prens Ustam,ALLAH acil şifalar versin iNŞALLAH,Derdi veren ALLAH elbet bir gün dermanıda verir.Beterin beteri var.Bu günlerimize şükürler olsun.
    Bu halimle halen Fitnesse spor yapmaya devam ediyorum,eskisi kadar yapamasamda,yapabileceğim hareketleri yavaş yavaş yapmaya ve vucud drencini eski hale getirmeye çalışıyorum,ne kadar başarılı olurum bilemem ama,en azından boş boş oturmaktan iyidir.nerede harakek orada bereket.Morel olarak çok yıprandım,halen daha pisolojik olarak çok zor durumdayım,Hakkımızda herşeyin hayırlısı olur iNŞALLAH.

Hayırlı forumlar
    Konu Dolunay35 tarafından (07 Nisan 2016 Saat 12:44 ) değiştirilmiştir.

2. Dolunay35 üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)