Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3085 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TR´ye ucakla elektrik süpürgesi götürmek hakkinda bilgi lazim

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Yeni Üye ahmedcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    424
    6 mesaja 29 teşekkür aldı
    Arkadaslar arabayla veya ucakla götürülen televizyona veya elektronik esyaya herhangi bir vergi ödenmesi gerekiyormu varmi

2. Sponsor Reklam
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    5 mesaja 7 teşekkür aldı
    Alıntı ahmedcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar arabayla veya ucakla götürülen televizyona veya elektronik esyaya herhangi bir vergi ödenmesi gerekiyormu varmi

Tv lerde 10€ TRT bandrol vergisi var ... ve TV kayit altina aliniyor zannedersem tv nin büyüklügüne göre fiyat degisiyor benim götürdügüm 40 zoll. yani 102 cm likti 10 euro ödedim

ve asla tavsiye etmem almanyadan türkiyeye tv yada elektronik esya götürmeyi,, ben henüz 1 yil daha garantisi olan tv yi götürdüm 3 ay sora ariza yapti Türkiyedeki samsung ilgilenmedi sebep türkiye avrupa birligine dahil olmadigi icin .. bende bir soraki gidisimde Türkiyedeki media markttan samsung smart tv nin son modelini aldim yine 40 zoll 102 cm lik 1350TL verdim nakit .. sora almanyadan götürdügüm Tvyi tekrar geri getirdim ve burdaki media marka verdim garantiden yapildi 2 hafta sora aldim.. ve internete ilan verip 300€ ya sattim..

sonuc degisen bisey yok media markt fiyatlari ayni ,,, yapilan sadece hammallik ve asla degmez ...

4. 2 kişi aglasazim üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)