Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3027 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 70 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: iyi su icin Ters Osmose, Reverse Osmosis, Umkehrosmose filtrelerini tavsiye ederim!

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Dortmund
    Ettiği Teşekkür
    76
    203 mesaja 330 teşekkür aldı
    Osmose zararlıdır Suyun içndeki mineralleri yok ediyor

2. Sponsor Reklam
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    19
    17 mesaja 18 teşekkür aldı
    Dogru deyil, besinci Filitreden Sonra bende dört tane cesit cesit mieralisierungs Patrone var Suyu Minerallestiren.

Ben kendim 03/2015 den beri Kullaniyorum hic bir Zararini göremedim bu güne kadar. Herkes kendi bilir, ben tek yardimci olmak istedim.

Hayirli aksamlar abiler.
    Konu oteloo tarafından (21 Ekim 2022 Saat 17:38 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    31
    82 mesaja 162 teşekkür aldı
    Arkadaslar zararli ise kullanmayin. Ben 20 senedir kullaniyorum en ufak bir zararini görmedim
    Caylar, kahveler, mamalar, yemekler vs nefis oluyor, caydanliklar, tencereler, kahve makinalai hic kirec tutmuyor.
    Gerekli mineralleri de, yediklerinizden, meyvelerden yeterice zaten aliyorsunuz!

Ayrica ben yazlikta denemek icin Amazondan su aleti 50€'ya aldim isini gördü
    Isterseniz su deposu, musluk, 4 lü kapama vanasi, son tadlandirma filtresi vs alip, kendiniz kurabilirsiniz.
    Konu moonrise tarafından (22 Ekim 2022 Saat 13:48 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye murat39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    2,254
    310 mesaja 604 teşekkür aldı
    Bembeyaz takilan filtre
    1 Senenin sonunda degistiginde kahverengi olarak cikiyor.
    Tamamen benim evde Su tesisati yeni olmasina karsin.Bu sekil.Bir de eski boru tesisat da nasil kimbilir.

Arkadaslarin dedigi gibi kireclenme olayi da Caydanliklarda ne kirec olayi yok.

Ben memnunum, tavsiye ederim.10 senedir kullaniyorum.Mutfak da.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    172
    16 mesaja 18 teşekkür aldı
    Bugün bana su arıtma cihazı geldi fakat cihazın su girisindeki Plastik su kaçırıyor sıkıştırılacak birşey de değil şansa bak bozuk bakalım satıcı ne diyecek
    Konu izmirefesli tarafından (27 Ekim 2022 Saat 20:44 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye serif09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    2,993
    47 mesaja 123 teşekkür aldı
    selam hemserim bende aydinliyim bende de var su aritma girisden su kariyorsa pilastik bir u seklinde birsey onu takip kacagi kesiyor resmine cek buraya yukle bakalim.

8. serif09 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    172
    Selam Aydınlı kardeşim satıcı ya fotoğraf attım Schnellkupplung bozukmuş öyle dedi Baumarkt tan al yenisini tak dedi icindeki teflonband mı ne varmış o bozuk dedi bugün bakmadığım Baumarkt kalmadı hiçbirinde böyle bir Schnellkupplung kunstoff yok, Amazon yada Ebay den saniyorum satın almak zorundayız sadece
    Konu izmirefesli tarafından (28 Ekim 2022 Saat 21:04 ) değiştirilmiştir.

10. izmirefesli üyemize teşekkür edenler:

Ettiği Teşekkür
    2,993
    selam teflon band yada kendir sar tak guzelce sar hastaliklari bende takiyorum kolaygelsin.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    172
    Alıntı serif09 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam teflon band yada kendir sar tak guzelce sar hastaliklari bende takiyorum kolaygelsin.
    Selam tamamda nasıl sarilir ici açılmıyor bile L şeklinde bir tarafı gewindeli diğer uca su hortumu giriyor oradan su kaçırıyor yeni alayım dedim hiçbir Baumarkt ta yok bu kunstoff Schnellkupplung mecbur Amazon yada Ebay den sipariş verdim gelmesini bekleyeceğiz aslında olmaması gerekir böyle bir şey

Ettiği Teşekkür
    2,993
    selam gec gördum hortumu cikar cikan kismi duzgun kes cakmakla az isit tak bakalim.
    olmasa teflon bant yada kendir ipi sar takkolay gelin olup olmadimi yaz lütven.

Moderator atsiz77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene
    Ettiği Teşekkür
    1,298
    524 mesaja 1,151 teşekkür aldı
    Alıntı izmirefesli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam tamamda nasıl sarilir ici açılmıyor bile L şeklinde bir tarafı gewindeli diğer uca su hortumu giriyor oradan su kaçırıyor yeni alayım dedim hiçbir Baumarkt ta yok bu kunstoff Schnellkupplung mecbur Amazon yada Ebay den sipariş verdim gelmesini bekleyeceğiz aslında olmaması gerekir böyle bir şey
    Cihazı yeni almadınmı sen, satıcıya email yaz sana bozuk olan parçanın yenisini göndersin.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    172
    Alıntı atsiz77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cihazı yeni almadınmı sen, satıcıya email yaz sana bozuk olan parçanın yenisini göndersin.
    Satıcı göndereceğim dedi bakalım ben hızlı bir çözüm bulmak açısından Baumarkt larada baktım satıcı oralarda satılıyor dedi ama hiçbirinde yok bekleyeceğiz artık

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    172
    Merhaba arkadaşlar benim gene bu arıtma cihazı hakkında sorum var şimdi bağlantıları kurdum su kaçağı yok artık fakat cihaz suyu arıttıktan sonra su deposu da dolunca Abwasser i kesmesi gerekmiyormu?bendeki cihaz bugün tüm gün abwasserdan su atıyor normalde su tankı da dolu olması gerekir o kadar saatte sonra dedimki vana dan suyu keseyim biraz bekleyip geri açayım bu kez normal Abwasser durmuş halde fakat bir bardak su doldurup musluğu kapatınca Abwasser tekrar devam,durmuyor hiç,oysa o kadar çalışmaması gerekir diye düşünüyorum yoksa yanlış mı düşünüyorum?yada benmi bir yerde yanlış yapıyorum.
    Konu izmirefesli tarafından (01 Kasım 2022 Saat 22:54 ) değiştirilmiştir.

Ettiği Teşekkür
    2,993
    selam yanlis takmisin baglantilara bak kolaygelsin.
    birde ilk bir iki doldur bosalt sonra bak tadi desimi varmi varsa ok bir hafta sonra anca dadi gelir afiyet olsun.
    Konu serif09 tarafından (02 Kasım 2022 Saat 00:22 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    172
    Alıntı serif09 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam yanlis takmisin baglantilara bak kolaygelsin.
    birde ilk bir iki doldur bosalt sonra bak tadi desimi varmi varsa ok bir hafta sonra anca dadi gelir afiyet olsun.
    Bağlantı şekli doğru kontrol ettim kaç kez fakat sürekli Abwasser devam akıyor hiç kesmiyor

Nereden
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene
    Ettiği Teşekkür
    1,298

iyi su icin Ters Osmose, Reverse Osmosis, Umkehrosmose filtrelerini tavsiye ederim!

Bağlantı şekli doğru kontrol ettim kaç kez fakat sürekli Abwasser devam akıyor hiç kesmiyor
    Musluklar tam acıkmı, su basıncı yeterli gelmiyor olabilir.

Sen hangi marka sistemi aldın link göndersene?

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    172
    Musluklar tam acıkmı, su basıncı yeterli gelmiyor olabilir.

Sen hangi marka sistemi aldın link göndersene?
    Musluklar tam açık basınç çok güçlü sorun olacağını sanmıyorum basıncın ebay den aldım artikel numarası 265199899057

https://www.ebay.de/itm/265199899057...Bk9SR5qcxpfjYA

Nereden
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene
    Ettiği Teşekkür
    1,298

iyi su icin Ters Osmose, Reverse Osmosis, Umkehrosmose filtrelerini tavsiye ederim!

Suyu kapat ve bidonun girişindeki hortumu çıkar ve pet şişenin içine koy ve suyu tekrar aç.

Daha sonra arıtmadan su al bakalım, otomatikman tekrar suyu filtrelemeye başlaması lazım ve pet şişenin içine su dolması gerek. Eğer doluyorsa bağlantılarda sorun yok tahminimce

Bu sistemleri ana markası aquasafe geri kalanların hepsi çakma.

Bende AS5000 modeli var 10 sene oldu hala çalışıyor sorunsuz, senin aldığın cihaz pek kaliteli görünmüyor açıkçası resimlerden göründüğü kadarı
    Konu atsiz77 tarafından (02 Kasım 2022 Saat 11:49 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    172
    Suyu kapat ve bidonun girişindeki hortumu çıkar ve pet şişenin içine koy ve suyu tekrar aç.

Daha sonra arıtmadan su al bakalım, otomatikman tekrar suyu filtrelemeye başlaması lazım ve pet şişenin içine su dolması gerek. Eğer doluyorsa bağlantılarda sorun yok tahminimce

Bu sistemleri ana markası aquasafe geri kalanların hepsi çakma.

Bende AS5000 modeli var 10 sene oldu hala çalışıyor sorunsuz, senin aldığın cihaz pek kaliteli görünmüyor açıkçası resimlerden göründüğü kadarı
    Kalite olarak haklısınız her yerinden su kaçırıyor onları düzelttim şimdide Abwasser olayını farkettim suyu aritiyor ama abwasser hiç durmuyor arıtma işlemi bitince kendiliginden durması gerekir ama hep suyu boşa atıyor lavaboya açtığımız delikten su atıp duruyor

Nereden
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene
    Ettiği Teşekkür
    1,298
    Kalite olarak haklısınız her yerinden su kaçırıyor onları düzelttim şimdide Abwasser olayını farkettim suyu aritiyor ama abwasser hiç durmuyor arıtma işlemi bitince kendiliginden durması gerekir ama hep suyu boşa atıyor lavaboya açtığımız delikten su atıp duruyor
    14 gün geçmedi ise satıcıya mail at geri ver cihazı, uzun zaman zevk almazsın bu cihazdan eğer daha kurulmadan böyle hatalar veriyorsa.

Benim cihaz biraz pahalı ama ister Telefon ister email olarak hemen yardımcı oluyorlar.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)