Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3014 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 26 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: e-devlet nedir, ne ise yarar,nerden kayit olur

Kicket
    Ettiği Teşekkür
    118
    195 mesaja 467 teşekkür aldı
    Alman cep telefon numarasi olmuyor. Sadece türk cep numaralari. Nedenine gelince. Türkiye'deki tüm cep numaralari otomatikmen senin T. C. Kimlik numaranina eslestiriliyor. Senin anlayacagin, türk cep numaran varsa, devlet seni 24 saat takip edebiliyor. Nerde gezdigini, hatda uzaktan sen fark etmeden telefonun hapörlötürünü calistirip seni dinleyebiliyor. Onun icin teröristler hep sahte kimlik üzerinden baskasinin üzerine haberin yokken kacak hat aciyorlar.

Yani devlet sucluyuda sucsuzda 24 saat takip edebiliyor. Alman numarasi olsa takip edemiyecekleri icin kabul etmiyorlar.

2. Sponsor Reklam
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    20
    16 mesaja 42 teşekkür aldı
    Alıntı Gercekler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alman cep telefon numarasi olmuyor. Sadece türk cep numaralari. Nedenine gelince. Türkiye'deki tüm cep numaralari otomatikmen senin T. C. Kimlik numaranina eslestiriliyor. Senin anlayacagin, türk cep numaran varsa, devlet seni 24 saat takip edebiliyor. Nerde gezdigini, hatda uzaktan sen fark etmeden telefonun hapörlötürünü calistirip seni dinleyebiliyor. Onun icin teröristler hep sahte kimlik üzerinden baskasinin üzerine haberin yokken kacak hat aciyorlar.

Yani devlet sucluyuda sucsuzda 24 saat takip edebiliyor. Alman numarasi olsa takip edemiyecekleri icin kabul etmiyorlar.
    Tsk arkadasim bu durumda ne yapmam lagzim, Türkiyede bir taniadigin numarayimi vermem lagzim. Yoksa o bölümü yapmasam olurmu?

Tecrübeli Üye karadeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    55
    419 mesaja 680 teşekkür aldı
    Alıntı aab38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tsk arkadasim bu durumda ne yapmam lagzim, Türkiyede bir taniadigin numarayimi vermem lagzim. Yoksa o bölümü yapmasam olurmu?
    Türkiye'den sahsiniza alacaginiz hazir kartla,son para yatirilan tarihten sonra 90 güne kadar konusmaya ve aramaya acik 90 günden sonraki 180 güne kadar süre icinde aranmaya acik aramaya kapali süre,180 günden sonra sistemden siliniyor her türlü arama veya aranmaya kapaniyor.(Bu durum genelde)
    Türkiye'den alacaginiz bir hazir karti 180 günü gecirmemek kaydiyla cok uzun süre kullanabilirsiniz,servislerin farkli numaralari olup numaralardan kapanma tarihleri takip ederek uzun süre numaranizi tutabilirsiniz,internet uzerinden para yüklerek veya Türkiye'deki tanidiginiza telefon numarasinizi vererek para yüklemek mümkün

Saygiyla Aniyoruz 01.01.2018
    Ettiği Teşekkür
    308
    231 mesaja 455 teşekkür aldı
    Alıntı hknbln Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben e-devlet talebi icim esimi konsolosluga göndermek istiyorum,
    Burada "Temsil yetkisini gösteren vekaletname veya vasi kararı (başkası adına başvuru yapılacaksa)" deniliyor
    bu vekaletname nasil hazirlaniyor acaba bilgisi olan varmi ?
    almanyada hic bir konsolosluk ne icin olursa olsun vekalet volmacht kabul etmiyor amac ne olursa olsun kisi ne yaparsa yapsin kendi gitmesi sart yoksa isiniz olmaz.

Saygiyla Aniyoruz 01.01.2018
    Ettiği Teşekkür
    308
    231 mesaja 455 teşekkür aldı
    Alıntı aab38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaslar ben sifreyi aldim. bütün dogrulamalari yaptim, cep telefono dogrulamasi yapamiyorum. almanya secenegini seciyorum, +49 diye,cep telefonumun numarasini yaziyorum öndeki sifiri kaldirarak ve kaldirmadan cep telefonu dogrulaya basarak gönderiyorum. Ama bana sms le 5 haneli doğrulama kodunu gelmesi lagzim ama gelmiyor. cep eu EU türkcell .
    Ayni sorunla karsilasan arkadaslar yada bu konuda bilgisi olan arkadaslar yardimlarinizi bekliyorum
    TSK
    Unutmusum arkadaslar ben mavi kartliyim.
    turkiyeden birinin numarasini yaz whataptan yada sms le sana hemen yollasinlar yap gec arkadasim ugrasma bosuna.

Tecrübeli Üye tr-22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Köln
    Ettiği Teşekkür
    169
    531 mesaja 871 teşekkür aldı
    Alıntı karadeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türkiye'den sahsiniza alacaginiz hazir kartla,son para yatirilan tarihten sonra 90 güne kadar konusmaya ve aramaya acik 90 günden sonraki 180 güne kadar süre icinde aranmaya acik aramaya kapali süre,180 günden sonra sistemden siliniyor her türlü arama veya aranmaya kapaniyor.(Bu durum genelde)
    Türkiye'den alacaginiz bir hazir karti 180 günü gecirmemek kaydiyla cok uzun süre kullanabilirsiniz,servislerin farkli numaralari olup numaralardan kapanma tarihleri takip ederek uzun süre numaranizi tutabilirsiniz,internet uzerinden para yüklerek veya Türkiye'deki tanidiginiza telefon numarasinizi vererek para yüklemek mümkün

Senin yazdiklarina ekleme yapmak istiyorum.Telefonu 1-2 TL borclu biraktiginda da kapatmiyorlar,ben asagi yukari 5-6 yildir bu sekil yapiyorum ve Türkiyeye gittigimde para yükleme yaptigimda borc kesiliyor kartimida bu sekilde devamli kullaniyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)