Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3051 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 95 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: esinada.com da satilan dairelerle ilgili soru Eşin Group hakkında yorumlarınız ve şikayetleriniz (Bodrum,Kuşadası,Didim vs.)

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye MEGAbond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    NRW
    Ettiği Teşekkür
    2,610
    475 mesaja 1,220 teşekkür aldı
    beni cok fazla ilgilendirmesede,konuyu bastan asagi okudum.

ilk önce sunu belirteyim,özbeceriksizler ailesi dün olusmus bir platform degildir.temeli taa 2000 sensine dayanir.

burdaki bir cok nik, azda olsa birbirlerini uc asagi bes yukari tanir.

gamberoglu arkadas ve bir cok arkadas,olasiliklari degerlendirmis.

örnek olarak,,kusadali ve dogrucu denen sahis in hic isi gücü yok,sözde esin gruptan ev almis ve sanal alemi dolasarak sizde alin muhabbeti yaparak hayir islemeye calisiyor vede en komigi yeni üye oluyorlar ve ilk mesajlari bu konuya,,,birde ben gittim gördüm diyor sanki almanyadan veyahutta baska bir avrupa ülkesinden gidip görmüs gibi yaziyor,(ne hikmetse pc si Türkce klavye---yersen).

karam82 ustam zaten, IP nin üc asagi bes yukari nerden girdigini görüyor. geyik muhabbet ararsan cok olur,,mesela örnegin= ben almayada kaliyorum ama su an izindeyim bu satirlarida Tr den yaziyorum gibi,,,adamin hic isi gücü yok izine gitmis,,izinde bile insanlara hayir islemeye kalkiyor,,(yersen)

1=paraniz varsa ilk önce sanal alemde bir arastirin almak istediginiz evi veyahutta ilgili sahislari.

2=alicaginiz ev veyahutta daire ise herseyi bitmis,hic bir problemi olmiyan gayri menkul alin.

3=herseyi bitmis bile olsa,herseyden killanin gidin belediye bu binalarda bir sikinti varmi yokmu arastirin.(mesela deprem dayaniklilik sertifikasi felan gibi)

4=toplama parayla, daha ortada fol yok yumurta yok,,size kismet olursa 2 sene sonra ev vercez muhabbetleri.toplama parayla yapilmasi arzu edilen veyahutta vaad edilen hicbir olayin garantisi olmaz,uyanik olalim lütfen.alin terlerimizi bu sahtekarlara kaptirmayalim.

son olarak Karam82 ustam zaten gerekli uyarilari ve bilgileri vermis.

ÖZBECERIKSIZLERDE bir konuya fikir beyan ediceksen,baska merdiven alti sitelerle karistirmayacaksin.sazanligin lüzumu yok.madara olursun tipki bazilari gibi.

saygilarimla

MEGAbond

2. 6 kişi MEGAbond üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 4 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 4 misafir)