Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3041 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Online Banking pushTAN Verfahren?

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye hope41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Herne/ Kocaeli
    Ettiği Teşekkür
    388
    231 mesaja 416 teşekkür aldı
    Alıntı Muhammed Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pushTAN bedava

sms felan yok, indirmen gerek S-push-TAN App.

öncelikle pushTAN islemini gecmek istedigini ya Sparkasse App'i üzerinden yada bankandan veya Online Banking islemiyle internetten basvuruyosun.

Islemin onaylandiktan sonra bu App üzerinden TAN numarani aliyosun, bu App Sparkassen App ile beraber calisiyor.

Evet dün Online Banking sayfasinda baktim, ordan direk Antrag yollayabiliyordum pushTAN icin, Sparkasse nin Online Banking app i var zaten bende onu kullaniyordum, pushTAN icin de dün Play Store da baktim app i gördüm yorumlarda cok kisi iyi calismiyor filan demis ama memnun olanlarda vardi tabi. En uygunu herhalde bu sistem olur ama internet olmadigi yerde sadece sorun olabilir onu da hesaba katmak lazim tabi gibime geliyor.

2. hope41 üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Üye Muhammed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bochum
    Ettiği Teşekkür
    107
    12 mesaja 21 teşekkür aldı
    Alıntı hope41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet dün Online Banking sayfasinda baktim, ordan direk Antrag yollayabiliyordum pushTAN icin, Sparkasse nin Online Banking app i var zaten bende onu kullaniyordum, pushTAN icin de dün Play Store da baktim app i gördüm yorumlarda cok kisi iyi calismiyor filan demis ama memnun olanlarda vardi tabi. En uygunu herhalde bu sistem olur ama internet olmadigi yerde sadece sorun olabilir onu da hesaba katmak lazim tabi gibime geliyor.
    App icin yorumlari Appstore'da bende okudum, cogunun sorunu yeni iphone'larda olan, parmak iziyle sifre koyulamamasi, ama programin iyi calismadigina dair yorum göremedim ben.

Bende bu sisteme gecmeyi düsünüyorum, tan generator'yu her defasinda arayip bulamamaktan biktim )))

Internetsiz telefon kalmadi artik, en kötü ihtimal evde oldugunda ikinci bir alete ihtiyacin olmadin, wifi ile internete baglanip telefonundan TAN numarani alabilirsin.

5. Muhammed üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye hope41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Herne/ Kocaeli
    Ettiği Teşekkür
    388
    231 mesaja 416 teşekkür aldı
    Alıntı Muhammed Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    App icin yorumlari Appstore'da bende okudum, cogunun sorunu yeni iphone'larda olan, parmak iziyle sifre koyulamamasi, ama programin iyi calismadigina dair yorum göremedim ben.

Bende bu sisteme gecmeyi düsünüyorum, tan generator'yu her defasinda arayip bulamamaktan biktim )))

Internetsiz telefon kalmadi artik, en kötü ihtimal evde oldugunda ikinci bir alete ihtiyacin olmadin, wifi ile internete baglanip telefonundan TAN numarani alabilirsin.

Haklisin tabi netsiz kalmiyoruz normalde, yolda evde... sadece izinde iken belki sorun olur ama TR de ikende artik int sorunumuz yok gibi, cep icinde aliyoruz genelde, en kötü evlerin cogunda var.

7. hope41 üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)