Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2983 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yılar önce olan bir olay beni rahatsız ediyor

Tecrübeli Üye Serseri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Dortmund
    Ettiği Teşekkür
    180
    34 mesaja 49 teşekkür aldı

Yılar önce olan bir olay beni rahatsız ediyor

Slm arkadaslar sizinle basımdan gecen bir olayı paylasmak istiyorum .
    Bundan 4 sene önce ben ve 2 cocugum ,kız arkadasım ve onun 2 cocugu ile rhein nehrine gittik benim kızım ve kız arkadasımın kızı rhein nehrine girdiler tabıkı gözümüzün önünde suda oynuyorlardı benim kızım 13 yasında idi kız arkadasımın kızı 10 yasında idi , birden ne oldugunu anlamadık cocuklar bagırdı bizi kurtarın dıye cünkü su onları acıka cekiyordu, cocuklar akıntıya karsı koyamıyorlardı , halbukı bizden ızaklıkları 4-5 metre kadardı. Hemen kosup suya girip önce kız arkadasımın cocugunu kıya dogru itekledim sonrada kendi kızımı . Simdi bu olay aklıma gelince icim cok tuhaf oluyor , neden önce kız arkadasımın cocugunu sonra kendi cocugumu kurtardım diye , o zamanlar kız arkadasıma ve kendi kızıma sunu söyledigimi hatırlıyorum önce kücük kızı kurtardım sonra büyügü . Cünkü kücük kız daha gücsüz , o günden beri vıcdan azabı cekiyorum aslında kücük kızı önce kurtarmamın gercek sebebi , kız arkadasımı o zamanlar o kadar cok sevıyordumki önce onun cocugunu kurtardım , o günden beri kendi kızıma bakınca icim sızlıyor acaba gün gelipte dermi baba önce sevgilinin kızını sonra benı kurtardım , demeki o benden dahamı degerli der diye cok korkuyorum , gerci o zaman demistim o kücük gücsüz diye önce onu sudan cıkardım , gerci cocuklar belkide coktan unutmustur olayı ama ben yılardır kızıma bakınca o olay aklıma geliyor üzülüyorum , sizce yanlısmı dogrumu yaptıgım .

2. Sponsor Reklam
    Üye Tugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    92
    9 mesaja 11 teşekkür aldı
    Arkadasim olay yillar evvel yasanmis olmus bitmis yani bizdeki halk deyimiyle olmusla ölmüse birsey yapamayiz artik.Sen böyle ani gelisen bir olay karsisinda refleksle üzerine düseni yapmissin ve cocuklarin ikisinede birsey olmamis sükür bence bu olayi unut takma kafana zaten böyle olaylarda insanin o anda düsünme firsati bile olmuyor ve tamamen refleksle hareket ediyor günün birindede eger olursa öyle bir soru cocugada o sekilde aciklarsin gönlün rahat olsun her cocugun cani önemlidir ve yasam degeri aynidir sen sonucta müdahele ederek dogru olani yapmissin,gönlün rahat olsun.Saygilar..

4. 2 kişi Tugay üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,294
    4,388 mesaja 9,676 teşekkür aldı
    Hocam kendine suçlama gerek yok
    Zaten sonuçta bir şey olmamış
    Eğer böyle bir durumda kötü bir sonuç olsaydı
    kanunen de hiç bir problemin olmazdı Alman Ceza kanunun 35$ paragrafinda seni koruyor

35 Entschuldigender Notstand

6. 2 kişi hOrOz üyemize teşekkür etti:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    40
    34 mesaja 48 teşekkür aldı
    Usta,
    belki kurtanman gereken sana en yakın ( mesafe olarak) o çocuktu ve ilk hareketi ondan oraya yapmış olabilirsin.
    Sonuçta ikiside sağ,kızınada yaşı ilerledikçe anlattığın zaman, anlayış gösterecektir.Geriye sen kalıyorsun ki, kendi kendine doğrusunu yaptığına inanacaksın.

Tecrübeli Üye akdenizli33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    197
    30 mesaja 46 teşekkür aldı
    Oncesi sonrasini bilmem ama burda kizinin mutlaka aklinda kalmisitir sana söylemese bile hayati boyunca unutmayacaktir cunku ben olsam bende unutamazdim once diger kizi sonra kendisini kurtaman. Diyelimki kizini kurtaramasaydin bu vicdan azabini nasil kaldiracaktin. Olan olmus ama bence kizina ne dersen de ona göre once diger kizi kurtarman onu cok etkilemistir unutmaz bence yapacak birsey yok. zamana birakcaksin..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)