Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3043 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 329 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dövizle Askerlik İşlemleri Başvurularına İlişkin Duyuru

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Nereden
    ALMANYA |Nordrhein-Westfalen| |_| |Nevşehir| TÜRKIYE
    Ettiği Teşekkür
    9
    12 mesaja 16 teşekkür aldı
    @hOrOz Cuma günleri Konsolosluk acikmi acaba (Düsseldorf). Bilgin varmi? Bir diger sorum ise, gittigim gün konsoloslugun bana verecegi ödeme belgesini alip, Konsoloslugun yakinlarinda bir bankada parayi yatirsam, ayni gün geri konsolosluga gidip islemlerimi sonlardirmak mümkünmüdür acaba? Son bir sorum ise, konu ile pek alakasi yok, fakat daha önce de konusu acildigi icin sana sormak istiyorum. Hem kendime, hemde Annem'e (benimle birlikte konsolosluga gelmeden) e-devlet sifresi alabilirmiyim? Yoksa mecburen gelmesi mi gerekiyor? Sorularimi cevaplayabilirsen cok sevinirim. Hayirli aksamlar herkese.

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,300
    4,452 mesaja 9,801 teşekkür aldı
    Alıntı thaflowkilla Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @hOrOz Cuma günleri Konsolosluk acikmi acaba (Düsseldorf). Bilgin varmi? Bir diger sorum ise, gittigim gün konsoloslugun bana verecegi ödeme belgesini alip, Konsoloslugun yakinlarinda bir bankada parayi yatirsam, ayni gün geri konsolosluga gidip islemlerimi sonlardirmak mümkünmüdür acaba? Son bir sorum ise, konu ile pek alakasi yok, fakat daha önce de konusu acildigi icin sana sormak istiyorum. Hem kendime, hemde Annem'e (benimle birlikte konsolosluga gelmeden) e-devlet sifresi alabilirmiyim? Yoksa mecburen gelmesi mi gerekiyor? Sorularimi cevaplayabilirsen cok sevinirim. Hayirli aksamlar herkese.
    Cuma günü niye kapali olsun ?? Is günü acik
    ödeme islemini bilemeyecegim tel et sor

Telefonla bilgi almak için 14:30-16:30 saatleri arasında arayabilirsiniz 0211/454780

e devlet sifresini kisiye özel veriyorlar baskasina vereceklerini sanmiyorum

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)