Benim once humax, sonra xbox ve daha sonra dreambox almama sebep oldugunuz icin, TESEKKURLER

hic uydu alicilarindan anlamayan ben, bulundugum yerde en saygin uydu cihaz ustasi olarak taniniyorsam, beceriksizler ailesi buna sebep olmustur.
Oyun console la pek isim olmazken, ilk xbox almama ve buna yaptigim bir programla adimi dunyaya duyurmama sebep yine beceriksizler ailesi olmustur.
Ayni sekilde dreambox alip daha sonra yillarca bunun pazarlamasini yapmama ve guzel paralar kazanmama sebep olan yine beceriksizler ailesi.....

Tabi bu foruma beceriksizler uyesi samimi bir arkadasim vasitasi ile tanismistim...

Pek one cikan bir uyeniz asla olmadim, tesekkur buton u(turkcesi dugme aslinda) pekde kullanan biride pek olmadim, ama bu forumdaki paylasimlardan cooook faydalandim, herkes gibi.

Konu basligina biraz geri donersek; tesekkur butonu kullanip kullanilmasini pek onemseyen biri degilim, lakin onemsedigim sey, birine bir cevap yazildiysa, soru sahibinin en azindan sorunun cozulup cozulmedigine ve nasil cozuldugune dair bir mesaj birakmasini cok onemsiyorum...

Guzel nostalji olmus, muhtesemsiniz