Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3235 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Nanoborx hakkinda bilgisi olan varmi?

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    53
    41 mesaja 62 teşekkür aldı

Nanoborx hakkinda bilgisi olan varmi?

Herkese selamlar, evet arkadaslar son zamanlarda nanoborx motor ve yakit katki maddesine oldukca sik rastliyorum, bu katki gercekten araclar icin yararlimi? kullanmaya degermi? yoksa araca zarar verirmi? forumda kullanan arkadaslarimiz olduysa eger bilgi ve tecrubelerini payalasirsa kullanamayi dusunen arkadaslar icin yararli olur diye dusunuyorum, tesekkurler,saygilar.

2. Sponsor Reklam
    Moderator atsiz77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene
    Ettiği Teşekkür
    1,298
    524 mesaja 1,152 teşekkür aldı
    Ben kendim kullanmadım, ama 2 arkadaş arabalarına katdılar bundan izine gidip gelecekler sonucu bende çok merak ediyorum

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    53
    41 mesaja 62 teşekkür aldı
    Zaten bende bunun icin merak etmistim, cunku urun tanitiminda uzun yolda kullanildiginda daha faydali oldugundan bahsediliyor, biryandan da faydadan cok zarar verirmi acaba diye de korkmuyor degilim neyse bekleyelim bakalim sonucu ne olacak, saygilar.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    12
    8 mesaja 18 teşekkür aldı
    Ben bu ürünü kullanmadim ama buna benzerini bir iki kez kullandim . Tabi öyle cok büyük fark beklememk lazim. Yani yakit tasarruflari minimal oluyor. Motora zararina rastlamadim su ana kadar. Kullananlar elbette bir iki kelam ederler. Baska bir konuya buna örnek olsun diye gireyim. Mesela dizel kullananlar bilir eger pahali dizel alirsaniz arabanin cekisi artar ve sessiz calisir ama yakit tasarrufu pek hissedilmez. Ben daha ziyade baska faktörlerinde etken olacagini söyleyeyim. Mesela zamaninda yag degisimi. Eger bu islemi zamaninda yapmayip sallarsaniz aracinizin cekisi düser. Ben firmamda (5 arac filolu) sürekli en kalite yag kullaniyorum ve araclarimiz 300.000-400.000 yaptiktan sonra satiyoruz.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    21
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    selam beyler bu ürünü ben sahzen uzun zamandir 3 arabamada kulandim vede kulanmayada devam edecem akaryakit düsüyor motor sesini azaltiyor.tavsiye ederim .
    http://www.ebay.de/itm/Nano-Borx-Nan...-/321472122622

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)